Tanınan Analist: Bu 5 Altcoin, Muazzam Bir Ralli Yapabilir!

Tanınan Analist: Bu 5 Altcoin, Muazzam Bir Ralli Yapabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Tanınan Analist: Bu 5 Altcoin, Muazzam Bir Ralli Yapabilir!

Coin Bureau kanalının sunucusu Guy, son satışlara rağmen neden beş büyük altcoin projesi üzerinde yükselişe geçtiğini açıklıyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Analist, bu 2 altcoin projesinde yükselişe geçiyor

Analist, 1,87 milyon YouTube abonesine, boğa piyasasının bittiğine ikna olmadığını ve “büyük bir geri dönüş için katalizör olabilecek yaklaşan kripto dönüm noktaları” olduğunu düşündüğünü söylüyor. Coin Bureau analisti, Solana (SOL) ile başlayarak, piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto paranın hala “teknik olarak beta aşamasında” olduğunu ve bir ana ağın lansmanının yakın olduğunu söylüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tanınan Analist: Bu 5 Altcoin, Muazzam Bir Ralli Yapabilir! 1

Guy’a göre, Solana’nın ana ağı “bu yıl Mart civarında” yayına girebilir. Ana ağ, test veya deneme aşamasındaki bir ağın aksine, gerçek dünyaya hazır bir Blockchain’dir. Analiste göre, ayrıca Solana’nın elde etmeye hazır olduğu ikinci kilometre taşı on-chain yönetim sunmak. Sırada Litecoin (LTC) var. Analist, Litecoin’in MimbleWimble olarak bilinen gizlilik artırıcı özelliğinin LTC’yi dünyanın “gizliliği koruyan özelliklere sahip en erişilebilir kripto para birimi” yapacağını söylüyor. Analist konuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

Bu, muhtemelen LTC için çok fazla talep oluşturacak ve uzatma yoluyla çok sayıda olumlu fiyat hareketini beraberinde getirecek.

Analist: Dogecoin bu gelişmelerle sıçrayabilir!

Sıradaki Dogecoin (DOGE). Analiste göre, yaklaşan iki Dogecoin dönüm noktası, köpek temalı kripto parayı artırabilecek bir dalga oluşturabilir. Bir dönüm noktası, işletmelerin ödemeleri için Dogecoin kullanımını kolaylaştırmayı amaçlayan bir arka uç hizmeti olan GigaWallet’i içeriyor.

Diğer bir dönüm noktası, geliştiricilerin Dogecoin ile ilgili yeni ürünler oluşturmasına olanak sağlayacak bir yazılım geliştirici kitinin piyasaya sürülmesidir. Analist konuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

Bu yükseltmelerin kısa vadede DOGE fiyatı üzerinde doğrudan bir etkisi olması pek olası olmasa da tek başına muhtemelen fiyatları pompalamak için yeterli olacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Tanınan Analist: Bu 5 Altcoin, Muazzam Bir Ralli Yapabilir! 2

Analist: Bu 2 altcoin projesi piyasaya yükseliş getirebilir

Sıradaki, önde gelen Ethereum (ETH) katman-2 ölçeklendirme çözümü olan Polygon (MATIC). Coin Bureau analisti, Polygon’un Ethereum için ek ölçeklendirme çözümleri oluşturmaya kaynak ayırdığını söylüyor ve çevrimiçi olduklarında MATIC için yükseliş gösterebilecek iki projeden söz ediyor. Analist konuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

MATIC tokeni için en fazla talebi oluşturması muhtemel olan iki proje Polygon Miden ve Polygon Zero… Beklentiler, Polygon’un yaklaşan ölçeklendirme çözümlerinin çok daha güvenli olacağı yönünde. Ve bir kez yayına girdiklerinde, MATIC’in aya çıkma olasılığı yüksek.

Sırada, kazan-kazan oyunu Axie Infinity (AXS) var. Analist, popüler altcoin Axie Infinity’nin Ethereum bağlantılı yan zinciri Ronin Network’ün Şubat ayı başlarında yardımcı program tokeni RON’u halka açabileceğini ve bunun ilgili kripto paranın fiyatını artırabileceğini söylüyor. Analist konuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

…Bu çıkışın tüm oynayarak kazanılan kripto projeleri ve muhtemelen NFT‘ler üzerinde olumlu bir etkisi olacağına dair bir his var.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap