Tanınan Analist: Bu 35 Altcoin Binance’de Listelenebilir!

Tanınan Analist: Bu 35 Altcoin Binance’de Listelenebilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Tanınan Analist: Bu 35 Altcoin Binance’de Listelenebilir!

Kripto para piyasasında bir borsanın listesine girmek ilgili altcoin projesi için değerli bir kilometre taşıdır. Bilhassa de bu borsa, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance ise. Türk kripto para dünyasından tanınmış bir kripto fenomeni bir liste paylaştı. Fenomen, bu altcoin’lerin Binance’ın listesine girme bahtı olduğunu ileri sürdü.

Kripto fenomeni: Bu 35 altcoin Binance listesine girebilir!

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, Türkiye kripto dünyasında kıymetli bir yere sahip. Kripto yatırımcılarının yakından takip ettiği General2024x takma isimli bir Türk kripto fenomeni, Twitter hesabından bir sonraki boğa koşusu sırasında, dev kripto para borsası Binance’ın listesine girme bahtı olduğunu ileri sürdüğü bir liste paylaştı. Fenomen’in paylaştığı listede 35 altcoin yer alıyor. Bunlar ortasında, Türk kripto yatırımcılarının sepetlerinde yer verdikleri CEEK, RACA ve ATLAS üzere birtakım altcoin’ler dikkatleri çekiyor.

General2024x’ın paylaştığı liste bir oldukça kalabalık. Lakin, meme coin’leri LADYS, Elon ve Babydoge da listeye girmeyi başarıyor. Listenin tamamında ise CEEK, RACA, VINU, SIS, ELON, DAO, LADYS, LOOKS, BABYDOGE, MONG, BOSON, TURBO, VELO, WOJAK, CRO, STARL, STRM, CQT, EFI, HAM, XRD, SPA, CSPR, SDAO, DFI, TLOS, AKT, VOLT, ZBC, BLUR, FITFI, HT, KLV, XCN ve ATLAS kendine yer buluyor.

Bununla birlikte, General2024x’ün listesinin büsbütün bir kestirimden ibaret olduğunu belirtmek gerekiyor. Zira Fenomen, bu altcoin’lerin neden Binance listesine gireceğine dair bir açıklama yapmıyor. Dahası, dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance’ın listeleme kriterleri epeyce katı. Belirlediği kriterleri taşımayan projeleri listelemiyor. Bu yüzden, General2024x’ün listesini bir temenni olarak okumak daha mantıklı geliyor.

BTC Piyasası: Tanınan Analist: Bu 35 Altcoin Binance’de Listelenebilir! 1

Bu hafta bu kıymetli kripto piyasası hareketlerini kaçırmayın

Bitcoin fiyatı, yaklaşan çeşitli makroekonomik olaylar nedeniyle önümüzdeki günlerde bir dalgalanma dalgası içinde olabilir. Şu anda, önder kripto para, son vakitlerde uzun periyodik yatay hareketin bir sonucu olarak bir ‘volatilite squeeze’ geçiriyor. Tarihi datalar, bu sıkışmaları ekseriyetle yükseliş momentumunun takip ettiğini gösteriyor. Farklı bir halde, yaklaşmakta olan birkaç olay global kripto para piyasası üzerinde potansiyel olarak piyasayı hareketlendirici bir tesire sahip olabilir.

Bitcoin için süreç hacimleri, 15 Temmuz 2023’ten bu yana değerli bir düşüş yaşadı. Evvelki günlerde 20 milyar dolar olan günlük hacim 8,01 milyar dolar oldu. Bu nedenle, Federal Açık Piyasa Komitesi’nin (FOMC) 26 Temmuz 2023 tarihli toplantısı, evvelki ABD Fed toplantılarında görüldüğü üzere Bitcoin fiyatı için bir dalgalanma döngüsü başlatabilir. Yatırımcılar, Fed Lideri Jerome Powell’ın komitenin 2023’ün geri kalanında yapılacak FOMC toplantıları için iddialarına ait iletisini yakından izliyor olacak.

ABD Lider adayı Robert F. Kennedy Jr. 26 Temmuz 2023 Çarşamba günü The Wolf Of All Streets ile yapacağı röportajda Bitcoin hakkında uzun uzun konuşacak. Kısa bir mühlet evvel, iktidara seçilmesi halinde ABD Dolarını Bitcoin ile destekleme kelamı verdi. Ayrıyeten, kripto para ünitesini vergilerden muaf tutacağını vaat etti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap