Tanınan Analist: Bu 2 Altcoin Kuzeyin Derinlerine İlerleyecek!

Tanınan Analist: Bu 2 Altcoin Kuzeyin Derinlerine İlerleyecek!

Paylaş
BTC Piyasası: Tanınan Analist: Bu 2 Altcoin Kuzeyin Derinlerine İlerleyecek!

Popüler bir kripto para analistine nazaran, artık altcoin stoklamak için kusursuz bir vakit. Analist ayrıyeten altcoinlerin yakında kendi boğa döngülerine gireceğini kestirim ediyor. Spot Bitcon ETF’lerini çevreleyen heyecan azalmaya başlarken, başkan altcoin fiyatının 3 bin doların üzerine çıkacağını öngörüyor.

Analist: Muhtemelen bir altcoin boğa piyasasına giriyoruz!

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa haftaya moral bozucu başladı. Önder kripto para Bitcoin bir anda 42 bin doların altına kadar geriledi. Kimi istisnalar hariç birçok altcoin projesi de kırmızı bölgenin derinliklerinde ilerliyor. Bununla birlikte, bu yalnızca daha fazla ilerlemek için bir geri çekilme olabilir. Tanınan kripto para traderı ve analisti Michael van de Poppe, son tahlillerini paylaştı. Analist, bu düşüşü bir alım fırsatı olarak görüyor. Bu yüzden de şu anın altcoin stoklamak için kusursuz bir vakit olduğunu belirtiyor. Analist ayrıyeten altcoin piyasasının muhtemelen bir boğa döngüsüne girdiğini kestirim ediyor.

Van de Poppe’nin öngörüsünün özünde, Bitcoin’in (BTC) hakimiyeti dengeleniyor olabileceğinden, altcoinler yakında toparlanabilir. Analist ayrıyeten spot Bitcoin ETF’lerini (borsa yatırım fonları) çevreleyen heyecanın da soğuyor olduğunu söylüyor. Bunun sonucunda, sermayenin yakında BTC’den altcoin’lere akacağını öngörüyor.

BTC Piyasası: Tanınan Analist: Bu 2 Altcoin Kuzeyin Derinlerine İlerleyecek! 1

Bu 2 altcoin kuzeye hareket edecek çünkü…

Michael van de Poppe, Ethereum’un (ETH) piyasa kıymeti açısından en büyük altcoin olduğu göz önüne alındığında, sermaye dağılımındaki bu potansiyel değişimden en çok Ethereum’un faydalanmasını bekliyor. ETH için yükseliş görünümüne ek olarak analist, Spot Ethereum ETF’lerini çevreleyen hype’dan bahsediyor. Van de Poppe, bunun önümüzdeki haftalarda da ETH fiyatını artıracağını iddia ediyor. Analist, bu yükseliş tezinin doğrulanması halinde, token fiyatının 3 bin doların üzerine çıkacağını öngörüyor.

Analistin gözünün üzerinde olduğu tek altcoin ETH değil. Ayrıyeten Chainlink’in (LINK) son birkaç haftadaki güçlü performansı nedeniyle dikkatini çektiğini söylüyor. Analist, son birkaç gündür LINK/BTC paritesinde yükseliş eğilimi olduğunu belirtiyor. Bunun da LINK’in yakında yükselişe geçmesine yol açacağını kestirim ediyor. Lakin bundan evvel, kripto para ünitesi öbür bir yükselişe geçmeden evvel kısa bir düzeltme olabileceği konusunda uyarıyor.

BTC Piyasası: Tanınan Analist: Bu 2 Altcoin Kuzeyin Derinlerine İlerleyecek! 2

Bitcoin, Ethereum ve Chainlink piyasa performansı

Basın saatine nazaran BTC, ETH ve LINK düşüşteydi. CoinMarketCap’e nazaran, piyasa başkanları BTC ve ETH son 24 saat içinde fiyatlarının sırasıyla %5,09 ve %5,87 düştüğünü gördü. Bu ortada, LINK 24 saatlik %8,33’lük bir kayıp kaydederek en büyük kaybeden oldu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap