Tanınan Altcoin 5 Müjde Duyurdu: Fiyat Artışı Bekleniyor!

Tanınan Altcoin 5 Müjde Duyurdu: Fiyat Artışı Bekleniyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Tanınan Altcoin 5 Müjde Duyurdu: Fiyat Artışı Bekleniyor!

Bugün Chainlink (LINK) takımı, yeni staking seçeneklerini içeren Staking v0.2 teşebbüsünün detaylarını paylaştı. Duyuru, altcoin için 5 esaslı değişim öneriyor.

Chainlink (LINK) takımı staking havuzlarını büyütmeye devam ediyor

Söz konusu Staking v0.2 için Beta kademesi geçen yılın sonlarında başladı. Takım, staking seçeneklerini bu yılın son çeyreğinde yayınlamayı planlıyordu. Resmi blog yazısına nazaran, son güncelleme, stakerlar için daha fazla esneklik getiriyor. Bununla birlikte, ek güvenlik ve ölçeklenebilirlik özellikleri de mevcut olacak. Bunların yanı sıra gelecekte yeni ödül kaynaklarını destekleyebilecek dinamik bir ödül düzeneği sunacak.

Yeni staking programı, LINK yatırımcılarına staking havuzlarına katılmaları durumunda ek avantajlar sağlıyor. Staking, iştirakçilerin oracle ağını fonlarıyla garanti altına almasına yardımcı olur. Bu esnada, belirlenen ölçüde faiz getirisi sağlar.

İşte o 5 müjde

Son duyuruya nazaran, altcoin ağı önümüzdeki periyotlarda aşağıdaki değişimlerden geçecek.

  1. Yeniden Staking Esnekliği: v0.2, stakerlara yine staking yapma konusunda daha fazla esneklik sağlıyor.
  2. Kod Tabanı ve Modülerlik: v0.2, akıllı mukavele seti olarak yine tasarlandı, bu modüler yapı gelecekteki güncellemeleri kolaylaştırıyor.
  3. Geri Çekme Süreci: Stakerlar için LINK geri çekme süreci değişiyor; v0.2’den stake edilmiş LINK’leri geri çekmek beklemeyi ve talep penceresini içeriyor.
  4. Yeni Ödül Sistemi: Ödüllerde esneklik sağlamak için yeni bir LINK ödül sistemi getiriliyor; atfedilen mükafatlar, talep edilebilir mükafatlar ve kilitli mükafatlar bu düzeneğin kesimleri.
  5. Node Operator Staker Yeteneği: v0.2, Node Operator Staker’ların daha fazla ekonomik güvenlik sağlamak için LINK ölçüsünü azaltabileceği bir yetenek sunuyor.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap