Synapse (SYN) balinası elindekilerin hepsini sattı!

Synapse (SYN) balinası elindekilerin hepsini sattı!

Paylaş
BTC Piyasası: Synapse (SYN) balinası elindekilerin hepsini sattı!

Kimliği şimdi makul olmayan bir Synapse (SYN) balinası, 9 milyon SYN’yi satarak yüzde 25’ten fazla bir çöküşe yol açtı.

SYN’de büyük bir likiditeye sahip olan balina, elindeki tüm SYN’leri satarak, önemli bir düşüşü tetikledi. Elindeki SYN’lerin (9 milyon) tamamını boşaltan balina, likidite sorunu yaratarak yüzde 26’lık bir düşüşü beraberinde getirdi. Mevzuyla ilgili X üzerinden açıklama yapan Synapse Labs, cüzdandaki olağandışı aktifliği doğruladı.

BTC Piyasası: Synapse (SYN) balinası elindekilerin hepsini sattı! 1

Olaya dair onchain bilgileri paylaşıldı

Blockchain tahlil firması olan Lookonchain, balinanın, 9 milyon SYN’yi USDC cinsinden 2,35 milyon karşılığında 0,26 dolar fiyatla sattığını bildirdi. Lookonchain, satıcının artık rastgele bir SYN’ye sahip olmadığını ekledi. Synapse Labs’ın web sitesine nazaran, Synapse köprüsü şu anda 123,5 milyon dolarlık Kilitli Toplam Pahaya ve 42 milyar dolarlık toplam hacme sahip.

Balinanın satışından birkaç saat sonra X’te gönderi yayımlayan Synapse Labs, “Bir Synapse likidite sağlayıcısı bugün SYN tokenlerini sattı ve likiditeyi kaldırdı. Cüzdanlarındaki olağandışı aktiflikleri araştırıyoruz ve onlarla irtibata geçmeye çalışıyoruz. Daha fazla bilgi olduğunda güncellenecektir.” dedi Şirket, protokol yahut köprüde rastgele bir güvenlik ihlali yaşanmadığını da sözlerine ekledi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap