Stellar, MoneyGram’a yatırım yaptı

Stellar, MoneyGram’a yatırım yaptı

Paylaş
BTC Piyasası: Stellar, MoneyGram’a yatırım yaptı

Stellar Geliştirme Vakfı (SDF), ödeme sağlayıcısı MoneyGram International’a yatırım yaptığını açıkladı.

SEC-Ripple davasındaki hareketlilik ile kendisini tekrardan hatırlatan Stellar, bugün prestijiyle MoneyGram’a yatırım yaptığını duyurdu. Mali detaylara dair şimdi bilgi verilmese de, yatırımın büyük bir fiyatta olduğu tez ediliyor. Stellar Geliştirme Vakfı CEO’su ve İcra Yöneticisi Denelle Dixon ise bu atak hakkında genel görüşlerini belirtti.

BTC Piyasası: Stellar, MoneyGram’a yatırım yaptı 1

Şirket, MoneyGram’ın idaresinde kelam sahibi olacak

MoneyGram’a fon sağladığını duyuran Stellar, idare takımında yer alacaklarını belirtti. Denelle Dixon, 15 Ağustos’ta yayımladığı bir gönderide “MoneyGram’ın idare şurasında Stellar’a bir koltuk verildi.” sözünü kullandı. SDF-MoneyGram birlikteliğindeyse genel olarak yatırımların başarısı, dijital hizmetlerin yürütülmesi ve blockchain teknolojisinin ön planda olacağı tabir edildi.

Dixon, yatırımın SDF’nin varlık hazinesinden vakfın faaliyetlerine yönelik desteklemek emelinde olacağını vurguladı. Mali tablo hakkında net bilgiler paylaşmayan yetkili isim, bu oluşumu “kolay bir karar” olarak lisana getirdi. Ayrıyeten Dixon, fintech alanındaki liderlik gayesinde kararlı olduğunu ve çalışmalara kendisini adadığını belirtti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap