Son Dakika: Ripple Swell’da Devrim Niteliğindeki Ürününü Tanıttı!

Son Dakika: Ripple Swell’da Devrim Niteliğindeki Ürününü Tanıttı!

Paylaş
Son Dakika: Ripple Swell’da Devrim Niteliğindeki Ürününü Tanıttı!

Kriptokoin.com – Ripple çok beklenen kritik duyurusunu yaptı ve bu yılki Swell konferansında devrim niteliğindeki ürününü tanıttı. Ripple müşterileri artık RippleNet Home’un yardımıyla birbirleriyle sorunsuz bir şekilde etkileşime girebiliyor.

Ripple, müşterileri için devrim oluşturan ürününü sunuyor

Kripto para şirketi Ripple, müşterilerinin birbirleriyle bağlantı kurup ortak olmalarını sağlayacak olan “RippleNet Home” adında yeni bir ürün tanıttı. Bu yılki Swell konferansında gösterilen sunuma göre, RippleNet Home, şirketlerin ödeme akışları ve gerçek zamanlı performansları hakkında bilgi edinmelerini sağlayacak. Böylece, işletmelerin yeteneklerini geliştirmelerini ve dünyadaki farklı pazarlardaki varlıklarını genişletmelerini sağlar.

Platform, pazarın büyüklüğünü değerlendirmek ve anında şirketin ticari büyümesi için en uygun ortakları bulmak için kullanışlıdır. Durum tespiti yapıldıktan sonra, kişi bir istek gönderebilir ve bağlantı kurabilir.  Net üyeleri, bir araya gelerek, Ripple’ın Talep Üzerine Likidite (ODL) servisi aracılığıyla düşük fiyatlardan ve anlık ödemelerden faydalanabilirler. Kriptokoin tarafından bildirildiği üzere, RippleNet’in, XRP‘nin yardımıyla sınır ötesi ödemeleri yapmak için ODL’yi kullanan 300’den fazla üyesi var.

Uzman görüşü: RippleNet Home, XRP’de yükselişi ateşleyebilir!

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, 2019’un şirket için en güçlü yıl olduğunu belirtti. Ancak, bu kesinlikle XRP ile ilgili değil. Şirketin yerel kripto parası, beklenen konferans sırasında bile satış baskısı altında kalmaya devam ediyor ve şu anda 0,282 dolardan el değiştiriyor. Ancak bazı analist ve uzmanlar, yeni tanıtılan bu ürününün XRP’de yükselişi ateşleyebileceğini belirtiyor. XRP ile ilgili en yeni fiyat tahminleri için “Popüler Analist “Çöküş” Dedi, Ripple CEO’su İse “Endişeye Gerek Yok!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap