Son Dakika: Binance, 5 Altcoin Çiftini Borsadan Delist Ediyor!

Son Dakika: Binance, 5 Altcoin Çiftini Borsadan Delist Ediyor!

Paylaş
Son Dakika: Binance, 5 Altcoin Çiftini Borsadan Delist Ediyor!

Kriptokoin.com – Önde gelen Bitcoin ve kripto para borsası Binance, bugün yaptığı bir açıklamaya göre 5 kripto para çiftini platformunda kaldırıyor. Borsa bu altcoin çiftlerinin delist edilme nedeninin “likiditeyi ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek” olduğunu da vurguluyor.

Binance, 5 altcoin çiftini borsadan kaldırıyor

İşlem hacmiyle lider Bitcoin ve kripto para borsası olan Binance, kısa süre önce 5 altcoin çiftini yarın TSİ 11.00’den itibaren borsadan kaldıracağını açıkladı. Borsa resmi internet sitesinde konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Geniş ürün yelpazemiz arasında likidite ve kullanıcı ticaret deneyimini iyileştirmek için Binance, 5 altcoin çiftinde 04.12.2019 TSİ 11.00’den itibaren alım satım işlemlerini kaldıracak ve durduracaktır. Bu kripto para çiftleri; PERL/USDC, ADX/BNB, POA/BNB, GNT/BNB ve ARDR/BNB’dir. Lütfen, kullanıcıların yukarıdaki varlıklarla Binance’te bulunan diğer işlem çiftlerinde işlem yapabileceğini unutmayın. Risk uyarısı: Kripto para birimi ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen alım satımlarınızı dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için en iyi çabayı gösteriyor, ancak alım satım zararlarınızdan sorumlu değildir. Desteğiniz için teşekkürler!

Binance daha önce 35 altcoin çiftini borsadan delist etti

Borsanın açıklamasına göre; PERL/USDC, ADX/BNB, POA/BNB, GNT/BNB ve ARDR/BNB gibi işlem çiftleri yarın TSİ 11.00’den itibaren borsadan çıkarılacak. Bu gelişme, Binance’in Eylül ayında 30 işlem çiftinde ve Kasım ayında da 5 işlem çiftinde ticareti sonlandırmasından sonra geliyor.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap