Soluksuz Hareket! Bu Altcoin Yükselen Yıldız

Soluksuz Hareket! Bu Altcoin Yükselen Yıldız

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Soluksuz Hareket! Bu Altcoin Yükselen Yıldız

Kripto para piyasası geçtiğimiz hafta değerli bir düşüş yaşadı. Fakat bir altcoin bu düşüş dalgasında muvaffakiyetle çıktı. THORChain‘in RUNE’u düşüş eğilimine meydan okumayı başardı. Öbür taraftan bu durum onu kripto ortamının geri kalanından ayrıştırdı.

Altcoin ThorChain rallisinin art planı

Altcoin RUNE’un etkileyici performansına katkıda bulunan değerli bir faktör THORChain’in yenilikçi akış takasları. Klasik takas metotlarından farklı olarak, akış takasları, kullanıcıların alt takaslardan yararlanarak daha uygun takas oranlarını teminat altına almalarını sağlıyor. Bu ek esneklik, kullanıcıların süreçlerini zamanlama ve takas fiyatlarına nazaran optimize etmelerini sağlıyor.

Ayrıca, son derece rekabetçi bir ortamda uygun maliyetli takaslara yönelik artan talep THORChain’e bariz bir avantaj sağlamaktadır. Ağ, akış takaslarını sunarak kendisini bu artan talebi karşılayacak biçimde konumlandırdı. Başka taraftan potansiyel olarak THORswap ve altcoin RUNE tokeninin daha fazla benimsenmesini sağladı.

THORChain’in genişleyen erişimi ve DeFi girişi

THORChain ayrıyeten altcoin Cosmos ve Avalanche dahil olmak üzere büyük ağlarda süratle genişleyerek yararını güçlendiriyor. Öbür taraftan yatırımcı inancını artırıyor. Ağın merkezi olmayan finans (DeFi) dünyasına girişi bilhassa dikkat cazip. Buna nazaran THORChain kısa mühlet evvel RUNE perp’lerini Hyperliquid DEX’te erişilebilir hale getirdi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Soluksuz Hareket! Bu Altcoin Yükselen Yıldız 1

Son 24 saat içinde, altcoin RUNE fiyatı gün içi en düşük düzeyi olan 1,51 dolardan aylık en yüksek düzeyi olan 1,71 dolara yükseldi. Bu yükseliş rallisi sırasında, RUNE’nin süreç hacmi %94,08 arttı. Buna nazaran 211.230.019 dolara ulaştı. Ayrıyeten piyasa bedeli %12,11 artarak 584.504.039 dolara geldi.

Aşırı alım koşulları

Bununla birlikte, RUNE/USD fiyat grafiğine daha yakından bakıldığında, Bollinger Bantlarının genişlediği ve fiyat hareketinin üst çubuğu ihlal ettiği görülüyor. Ek olarak, şu anda 82,44 düzeyinde bulunan Stokastik RSI, çok alım piyasası mümkünlüğünü artırıyor. Tipik olarak, Stokastik RSI 80’i aştığında, piyasanın çok genişlemiş olabileceğine ve bir geri çekilmeye bağlı olduğuna işaret ediyor. Sonuç olarak, ufukta bir düzeltme yahut konsolidasyon kademesi olabileceğinden, yatırımcılar dikkatli olmalı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Soluksuz Hareket! Bu Altcoin Yükselen Yıldız 2

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda THORChain’in yenilikçi akış takasları ve devam eden ağ genişlemesi kıymetli. Bu durum altcoin RUNE’un yükseliş rallisini körükledi ve onu daha geniş piyasa gerilemesinden ayırdı. Bununla birlikte, göstergelerin potansiyel bir düzeltmenin yaklaşmakta olabileceğini gösterdiğini belirtmek gerekiyor. Bu durumun yatırımcılar için ihtiyatlı olmayı akla yatkın bir strateji haline getirdiğini unutmamak kıymetli.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap