Solana’dan Müjdeli Haber: Dünyaca Ünlü Borsaya Giriyor!

Solana’dan Müjdeli Haber: Dünyaca Ünlü Borsaya Giriyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Solana’dan Müjdeli Haber: Dünyaca Ünlü Borsaya Giriyor!

Geleneksel sermaye piyasaları ile DeFi arasındaki boşluğu doldurmayı amaçlayan teknoloji şirketi DeFi Technologies, yan kuruluşu Valour tarafından desteklenecek bir Solana (SOL) ETP’sini duyurdu. Böylece, yatırımcıların Solana ekosistemine güç veren kripto para birimi SOL’e erişimi daha kolay ve güvenli hale geliyor. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Solana (SOL), dünyaca ünlü borsaya adım atıyor

Frankfurt Menkul Kıymetler Borsası, DeFi Technologies’in bir yan kuruluşu olan Valour’dan Solana (SOL) tarafından desteklenen bir borsada işlem gören ürünü (ETP) listeliyor. “Valor Solana ETP”, yatırımcıların Solana’nın ekosistemindeki yerel kripto para birimi olan SOL’a bankaları veya komisyoncuları aracılığıyla basit ve güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağlayacak.

DeFi Technologies, Euronext borsasına hazırlanıyor

Frankfurt Menkul Kıymetler Borsası (FWB), Frankfurt, Almanya’da bulunan piyasa değeri ile dünyanın en büyük 12. borsası. FWB, Deutsche Börse AG ve Börse Frankfurt Zertifikate AG’ye ait ve onun tarafından işletiliyor. DeFi Technologies CEO’su Russell Star, Avrupa borsalarında yatırımcılara sunulan ürün yelpazesinin daha da genişletildiğini paylaşıyor:

DeFi Technologies, yatırımcıları güçlendirme misyonunu yerine getirmede bir adım daha ileri gidiyor. Yatırımcılara, Avrupa çapında düzenlenmiş borsalarda endüstri lideri ETP’lere erişim sağlamaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz; Ayrıca önümüzdeki günlerde birkaç yeni ürünü tanıtmayı ve nihayetinde tüm ürünlerimizi dünyanın dördüncü en büyük borsası olan Euronext borsasında piyasaya sürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Daha önce Valor, Uniswap merkezi olmayan borsanın yerel kripto para birimine dayalı ETP’nin başlatıldığını duyurdu.

BTC Piyasası: Solana’dan Müjdeli Haber: Dünyaca Ünlü Borsaya Giriyor! 1

Solana (SOL) fiyat analizi

Solana (SOL) fiyatı 31 Ocak’ta yükselişe geçti ve 1 Şubat’ta 104.82 dolar direncinin üzerine ulaştı. Analist Rakesh Upadhyay’a göre ayılar fiyatı bu seviyenin altına çekerse, daha yüksek seviyelerdeki agresif satış baskısı doğrulanacak. SOL daha sonra dip seviyesini 80.83 dolardan tekrar test edebilir. Tersine, fiyat mevcut seviyeden geri döner ve 116 doların üzerine çıkarsa, analiste göre boğaların geri dönüş yaptığının ilk işareti olabilir. Solana daha sonra 130 dolara ve daha sonra kanalın direnç hattına bir ralli girişiminde bulunabilir. Piyasa değerine göre en büyük 7.kripto para birimi, yazım sırasında son 24 saate %6,43, geçen haftaya göre %15,49 yükselişle 102.98 dolardan işlem görüyor.

BTC Piyasası: Solana’dan Müjdeli Haber: Dünyaca Ünlü Borsaya Giriyor! 2

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap