Solana Yükselecek Mi? Bloomberg Uzmanından SOL Analizi!

Solana Yükselecek Mi? Bloomberg Uzmanından SOL Analizi!

Paylaş
BTC Piyasası: Solana Yükselecek Mi? Bloomberg Uzmanından SOL Analizi!

Bloomberg Intelligence’da çalışan kıdemli uzman James Coutts, hafta boyunca %10,2 düşen SOL için bir tahlil paylaştı. Twitter üzerinden teknik tahlil grafiği paylaşan Coutts, Solana için eski takviyelerin dirence dönüştüğü vurgusunu yaptı.

https://twitter.com/Jamie1Coutts/status/1682020052621484032

Ünlü analist, Solana’nın 2021 yılındaki görünümü ile günümüz ortasında bir karşılaştırma yaptı. Bir evvelki rallide yatırımcılar 30-40$ aralığında alım yaparken şu anda kelam konusu düzeyler satış bölgesi vazifesi görüyor. Jamie Coutts, bu aralığı aşmadığı takdirde Solana’da bir ralli beklemiyor.

En Düşük Performans Gösteren İkinci Altcoin!

Ethereum’un en büyük rakibi olarak anılan kripto para projesi Solana, düşük performansıyla dikkat çekiyor. CoinGecko datalarına nazaran birinci 10 kripto para ünitesi ortasında yer alan SOL, rakipleri ortasında Cardano’nun akabinde en fazla kıymet kaybeden ikinci altcoin oldu.

BTC Piyasası: Solana Yükselecek Mi? Bloomberg Uzmanından SOL Analizi! 1Piyasa kıymeti en yüksek birinci 10 kripto para ünitesi.

Ethereum Karşısında Büyük Kayıp!

Yatırımcılar tarafından “Ethereum katili” lakabını alan Solana, rakibi karşısında büyük oranda bedel kaybetti. Bloomberg analisti, paylaştığı grafikte SOL coinin ETH karşısında %75 düştüğünü paylaştı.

BTC Piyasası: Solana Yükselecek Mi? Bloomberg Uzmanından SOL Analizi! 2Solana ve Ethereum karşılaştırması.

2021’in son aylarında 280 dolara kadar yükselen SOL coin, ağda yaşanan sorunlar yüzünden itimat kaybı yaşadı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap