Solana (SOL) yatırımcıları temkinli!

Solana (SOL) yatırımcıları temkinli!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Solana (SOL) yatırımcıları temkinli!

Son günlerde birkaç sefer kritik fiyat noktasına temas eden Solana (SOL), üst istikametli reaksiyon alsa da risk devam ediyor.

Yaklaşık 10 gündür düşen trendi zorlayan SOL, kırılımı gerçekleştirmiş olsa da, bekleneni şimdi vermedi. Minör trend kırılımıyla üst istikametli reaksiyon alan major coin, direnç düzeyine temas edemeden geri çekildi. Hatta iki kere 22,28 dolar gevşedi. Bu düzeyin SOL için kritik bir kıymet taşıdığı, grafiğe geniş vakit diliminde bakıldığında görülüyor. SOL’deki alıcı kitlesi ise, takviye bandının alt noktasında adeta fiyatı bekliyor. Pekala ya SOL için hangi noktaların takibi kıymetli?

Solana (SOL) teknik değerlendirmesi

25,59 dolardan bu yana paha kaybeden tanınan coin, 22,28 dolar dayanağından güç bulmaya devam ediyor. Neredeyse 10 gündür düşen trend içinde fiyatlayan SOL, kırılımı gerçekleştirse de yatırımcısını sevindirebilmiş değil. Teknik yapıyla birlikte 23,80 dolara ulaştı. Ancak direnç alanına dahil olamadan düşüşe geçti.

SOL yatırımcılarının fiyattaki müspet beklentisinin sürebilmesi için 24,01 doların üzerinde kalıcılık koşul üzere duruyor. Hacimli hareket ile bilrlikte sırasıyla 25,59 – 27,15 ve 29,13 dolara yükseliş görülebilir. 22,28 doların kaybedilmesi ise, 20,49 ve 19,33 dolara düşüş ihtimallerini güçlendirecektir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Solana (SOL) yatırımcıları temkinli! 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap