Solana (SOL) ve Eos’ta (EOS) son durum ne?

Solana (SOL) ve Eos’ta (EOS) son durum ne?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Solana (SOL) ve Eos’ta (EOS) son durum ne?

Bitcoin’in (BTC) 26 bin 450 dolara tırmanmasıyla bir arada Solana (SOL) ve Eos’taki (EOS) hareketlilik şaşırttı.

BTC‘nin hacimli artışıyla altcoin piyasasında kıpırdamalar başladı. Son günlerdeki volatil hareketleriyle öne çıkan SOL ve EOS hem temel hem de teknik tarafta nasıl ilerliyor? Bu kripto paralara dair son gelişmeler ne halde?

SOL ile EOS, teknik ve temel tahlil bakımından öne çıktı

EOS ayı piyasası daha baskın hale geldikçe uğraşını artırıyor. Ayrıyeten bu türlü bir senaryoda, Grayscale’in 29 Ağustos’ta SEC’e karşı kazandığı zafer beğenilen bir sürpriz oldu. EOS, 30 Ağustos’ta Japonya’da düzenleyici müsaade alma talebinde bulundu. Bu müsaade, EOS’un Japon Yeni karşısında süreç görmesine imkan sağlayacak.

EOS kripto fiyatı 29 Ağustos’ta 0,581 dolardan yüzde 8 artışla 30 Ağustos’ta 0,628 dolara yükseldi. Lakin düşüşün daha da derinleşmesiyle birlikte fiyatı yine bir düzeltmeye girdi. 1 Eylül’de EOS büsbütün topluluk odaklı bir ağ haline gelmek için Antelope 5.0 isimli yükseltmesini duyurdu. Yükseltmeye karşın, EOS kripto fiyatı 30 Ağustos’taki en yüksek düzeyinden %7,4 düştü. EOS bu yazı kaleme alınırken 0,58 dolardan süreç görüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Solana (SOL) ve Eos’ta (EOS) son durum ne? 1

Solana ekosistemi düşen fiyatlara karşın büyümeye devam ediyor. 23 Ağustos’ta Solana Hisse, Shopify’da kripto ödemelerine müsaade vermek için Shopify’a entegre edildi. Bu Solana haberi kripto paraların gerçek dünyada benimsenmesi için büyük ehemmiyet taşıyordu.

Kamino Finance 24 Ağustos’ta Solana’da Kamico Creator Vaults’u başlattı. Bu durumu 26 Ağustos’ta Solana (SOL) üzerinde Edgevana Hızlandırıcı Programının yayınlanması takip etti. Tanınan coin’in fiyatı 23 Ağustos’taki 20,55 dolar düzeyinden yüzde 5,9 artışla 30 Ağustos’ta 21,78 dolara yükseldi.

SOL fiyatı piyasa ile birlikte düzeltmeye girdi. Sonuç olarak majör coin 30 Ağustos’taki en yüksek düzeyinden yüzde 10,5 düştü. SOL, yatırımcıların olumlu Solana haberlerinin fiyatını artırmasını beklemesi nedeniyle şu sıralar 19 dolardan süreç görüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap