SocialFi rüzgarı, PostTech ile esmeye devam ediyor!

SocialFi rüzgarı, PostTech ile esmeye devam ediyor!

Paylaş
BTC Piyasası: SocialFi rüzgarı, PostTech ile esmeye devam ediyor!

SocialFi platformu FriendTech‘e rakip olarak piyasaya sürülen PostTech‘in günlük süreç hacmi 1,8 milyon dolara ulaştı.

Sosyal medya sitesi PostTech‘teki faaliyetler artmaya başladı. Site birinci kere 24 saatlik bir müddet içinde 1,8 milyon dolardan fazla süreç hacmi kaydetti. Platform, hem fonksiyon hem de iş modeli açısından yeni FriendTech uygulamasının gibisi formunda. Her ikisi de kullanıcıların erişim token’larını alıp satabilecekleri ve yarısı uygulamaya, yarısı da kanal sahibine olmak üzere süreçlerde yüzde 10 üzere değerli bir fiyat ödeyebilecekleri hizmet sunuyor.

BTC Piyasası: SocialFi rüzgarı, PostTech ile esmeye devam ediyor! 1

SocialFi platformlarına olan ilgi artıyor!

Bu şekil uygulamanın orjinal versiyonu olan FriendTech, çok daha büyük hacimler kaydetti. TK Research tarafından oluşturulan Dune denetim paneline göre, günde 20 milyon dolarlık süreç hacmi görüldü. Kuruluşundan bu yana 250 milyon dolarlık hacim kaydetti. Buna karşılık PostTech, bir ay sonra piyasaya sürüldüğü için daha düşük hacimlerde seyrediyor.

Son birkaç gündür SocialFi faaliyetleri artmaya başladı. DappRadar’a göre , 20 Eylül’de uygulama 875.000 dolarlık süreç hacmi gördü; bu da son 24 saatte 1,8 milyon dolarlık bir hacim gösteriyor. Günlük süreç sayısı 16 Eylül’de 2.000’den şu anda 87.000’e yükseldi. DappRadar dataları, FriendTech’teki 15.700 cüzdanla karşılaştırıldığında, son 24 saat içinde 11.000’den fazla etkin cüzdanın Post.Tech ile etkileşime girdiği görüldü.

Bütün bunlarak ek olarak yaklaşık 12 saat sonra Airdrop gerçekleştirecek olan PostTech, şimdiden yatırımcılarını heyecanlandırmış görünüyor. Kullanıcılar, X’teki gönderilerine PostTech’e dair sözler etiketleyerek, büyük bir trend yaratmış halde. FriendTech ile başlayıp PostTech ile devam eden SocialFi furyası, ilgiliyle takip ediliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap