Sıradaki PEPE, SHIB’i Kaçırmamak İçin Bu Balinaları İzleyin!

Sıradaki PEPE, SHIB’i Kaçırmamak İçin Bu Balinaları İzleyin!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Sıradaki PEPE, SHIB’i Kaçırmamak İçin Bu Balinaları İzleyin!

Kripto para dünyasında her vakit büyük kârlar elde etme mümkünlüğü vardır. Lakin bu muhakkak bir seviyede risk almanızı ve piyasa farkındalığı gerektirir. Lookonchain’e nazaran, 0x778c, 0x2af8 ve cryptopolitan.eth isimlerini kullanan üç yatırımcı, iki tanınan meme coin olan SHIB ve PEPE’ye erken yatırım yaparak milyonlarca dolar kazandı. Vurgulanan akıllı para adreslerinin üçü de her iki varlığın boğa koşusu sırasında PEPE ve Shiba Inu’ya yatırım yaparak milyonlar kazandı. İşte detaylar…

PEPE ve SHIB ile milyoner oldular

On-chain nezaret kaynağı Lookonchain, her iki varlığın boğa koşusundan çabucak evvel Shiba Inu (SHIB) ve PEPE’ye yatırım yaparak milyonlarca kâr elde eden üç akıllı para adresine dikkat çekti. Lookonchain, yatırımcıları bu balinalara göz kulak olmaya çağırdı. Akıllı para balinaları, piyasa trendleri konusunda bilgili ve ticaret konusunda tecrübelidir. Bu yatırımcılar, on-chain datalarla kanıtlanmış başarılı yatırım kararları geçmişine sahip yatırımcılar olarak kabul edilir. Piyasa gözlemcileri çoklukla bu adresleri yakın nezaret altında fiyat.

Lookonchain tarafından vurgulanan bu üç adres bu tanıma uyuyor. Etherscan’dan alınan bilgiler, birinci adresin Şubat 2021’de SHIB 0,00000001 dolardan süreç görürken 13,5 bin dolar ile 1,31 trilyon SHIB satın aldığını gösteriyor. Adres, boğa koşusunun ortasında tokenları 5,81 milyon dolara sattı. Böylelikle 5,8 milyon doların üzerinde bir kâr elde etti.

Aynı adres, varlığı çevreleyen heyecan ivme kazanmadan evvel 17 Nisan’da PEPE tedarik etmeye başladı. Akabinde, 9.815 dolar ile toplam 396,7 milyar PEPE satın aldı. Adres, PEPE varlıklarından 116,8 milyar tokenı 392 bin dolar karşılığında sattı. Şu anda 280 milyar PEPE’ye sahip ve 1,18 milyon dolarlık kârı var.

Ulaş Utku Bozdoğan: Sıradaki PEPE, SHIB’i Kaçırmamak İçin Bu Balinaları İzleyin! 1

“Akıllı para” olmayan bir adres de milyonlarca dolarlık kâr elde etti

İkinci adres, Nisan 2021 üzere erken bir tarihte Shiba Inu tedarik etmeye başladı. SHIB yatırımından 3,84 milyon dolar kâr elde etti. Bu adres, bu yılın 19 Nisan’ında PEPE satın almaya başladı. 286 bin dolarla 558,5 milyar PEPE satın aldı. Şu anda PEPE’den 1,34 milyon dolar gerçekleşmemiş kârı var. “cryptopolitan.eth” ismine sahip üçüncü adres, Şubat 2021’de birinci adresle birebir anda SHIB satın aldı. Yatırımdan 2,45 milyon dolar kâr elde etti. Bu adres 19 Nisan’da PEPE satın almaya başladı ve 103 bin dolarla 340 milyar PEPE satın aldı. PEPE yatırımından 695 bin dolar kâr elde etti.

Diğer yandan, Btcpiyasasi.com olarak daha evvel de bildirdiğimiz üzere, dimethyltryptamine.eth olarak bilinen bir yatırımcı, yalnızca üç hafta evvel trilyonlarca PEPE tokenı elde etmek için sadece 263 dolar yatırım yaptı. O vakitten bu yana, tokenlerin bedeli süratle yükseldi ve varlıklarının bir kısmını sattıktan sonra 3,8 milyon dolar kâr elde etti. Dikkat alımlı bir halde, dimethyltryptamine.eth hala yaklaşık 9 milyon dolar bedelinde varlığı elinde tutuyor. Bu da neredeyse yüzde 5.000.000’luk bir kârı temsil ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap