‘Sıradaki En Yeterli Koşucular’ Bu Yapay Zeka Coinleri Olabilir!

‘Sıradaki En Yeterli Koşucular’ Bu Yapay Zeka Coinleri Olabilir!

Paylaş
BTC Piyasası: ‘Sıradaki En Yeterli Koşucular’ Bu Yapay Zeka Coinleri Olabilir!

Yapay zeka bölümü büyüdükçe kripto para piyasasında da yapay zeka coinleri ilgi çekiyor. Burada tabi değerli bir nokta var. Yüksek potansiyelli tokenleri belirlemek çok değerli hale geliyor. Karlarını en üst seviyeye çıkarmak isteyen stratejik yatırımcılar için içgörüler sunmak kıymetli. Yaklaşan boğa piyasasında gelişmeye hazır üç yapay zeka coinini sizler için derledik.

Yapay zeka coinleri içinde SingularityDAO

SingularityNET takımının bir buluşu olan SingularityDAO, öne çıkan bir yapay zeka coini odaklı DeFi protokolü olarak ortaya çıktı. 82’nin üzerinde token sirkülasyonuna sahip olan SingularityDAO, piyasa trendlerini takip etmek ve yatırımcıları varlık idaresinde desteklemek için yapay zeka dayanaklı Dynasets kullanmaktadır. SingularityDAO, yönetilen süreç çiftleri aracılığıyla profesyonel kripto yatırım araçlarına erişimi demokratikleştiriyor. Başka taraftan kendisini boğa piyasası spot ışığı için bir rakip olarak konumlandırıyor.

BTC Piyasası: ‘Sıradaki En Yeterli Koşucular’ Bu Yapay Zeka Coinleri Olabilir! 1

Yapay zeka coini için şeffaf bir yaklaşım var. Kurucu ortaklar Marcello Mari ve Mario Casiraghi liderliğindeki güçlü bir grup kelam konusu. Ayrıyeten güzel tanımlanmış bir yol haritası ile SingularityDAO, yükselen kripto piyasasında benimsenmek için uygun bir donanıma sahip. Platform, büyümeye hazır kapsamlı bir ekosistem yaratıyor. Öbür taraftan staking’den randıman çiftçiliğine kadar bir dizi teklif var.

Rejuve.AI – Yapay zeka yoluyla sıhhat araştırmalarında ihtilal yaratıyor

Yapay zeka coini Rejuve.AI, yapay zeka ve sağlıklı ömrün birleşmesine öncülük ediyor. Buna nazaran kullanıcıların sıhhat bilgilerinden para kazanmalarına imkan tanıyor. Başka taraftan araştırmacılara uzun ömür çalışmaları için gerçek bilgiler sağlıyor. Longevity uygulaması aracılığıyla kullanıcılar sıhhat datalarına katkıda bulunabiliyor. Ayrıyeten şahsileştirilmiş içgörüler alabiliyor. Bu yenilik, sıhhat eserlerine erişimdeki eşitsizlikleri ve data saklılığı tasalarını ele alıyor. Öbür taraftan, eşitlikçi bir ekosistem oluşturmak için yapay zeka ve blockchain’i kullanıyor.

BTC Piyasası: ‘Sıradaki En Yeterli Koşucular’ Bu Yapay Zeka Coinleri Olabilir! 2

Biyoteknoloji alanında saygın akademisyenlerden oluşan bir grup tarafından desteklenen yapay zeka coini Rejuve.AI, kripto ve tıbbi ortaklardan dayanak alıyor. Proje, gerçek dünyadaki bir sorunu çözmekte. Ayrıcayerel tokenı RJV aracılığıyla somut bir paha sunmakta. Adil tokenomiklere ve dümendeki ünlü uzmanlara odaklanan Rejuve.AI, dalgalar yaratmaya hazırlanıyor.

OriginTrail – Kapalılık odaklı blockchain arama motoru

OriginTrail, saklılığa odaklanan merkezi olmayan bir blockchain arama motoru olarak hizmet vererek kendini farklılaştırıyor. Merkezi benzerlerinin tersine OriginTrail, hem Web2 hem de Web3 tedarik zinciri şirketlerine hizmet veriyor. Ayrıyeten bilgi güvenliğine öncelik veriyor. Home Depot ve Walmart üzere ünlü kuruluşlar halihazırda doğrulama için OriginTrail’in DKG’sinden yarar sağlıyor. Buna nazaran gerçek dünyadaki uygulamalarına güvenilirlik kazandırıyor.

BTC Piyasası: ‘Sıradaki En Yeterli Koşucular’ Bu Yapay Zeka Coinleri Olabilir! 3

Yapay zeka coinleri TRAC ve OTP olmak üzere iki lokal token ile OriginTrail’in kıymet yaratmaya yönelik yenilikçi yaklaşımı var. Ayrıyeten btcpiyasasi.com olarak baktığımızda tecrübeli takımı, onu yaklaşan boğa piyasasında şiddetli bir rakip haline getiriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap