Şimşekler Çakıyor! Shiba Inu İşareti Verdi

Şimşekler Çakıyor! Shiba Inu İşareti Verdi

Paylaş
BTC Piyasası: Şimşekler Çakıyor! Shiba Inu İşareti Verdi

Shiba Inu SHIB’in on-chain ölçümleri artıyor. Lakin artık akıllarda değerli bir soru yer alıyor. Bu durum fiyat düşüşünü aksine çevirmeye kâfi olacak mı? Ayrıntılara bakalım.

Shiba Inu SHIB’in zincir içi ölçümleri umut veriyor

Shiba Inu SHIB’in son fiyat düşüşü yatırımcılar ortasında telaş yaratıyor olabilir. Lakin on-chain ölçümlerine daha yakından bakıldığında daha karmaşık bir tablo ortaya çıkıyor. Bir kripto varlığının sıhhatinin değerli bir göstergesi olan NVT (Ağ Kıymeti / İşlemler) oranı yükselişte. Mevcut süreç fiyatı yaklaşık 0,00000711 dolar olmasına karşın, SHIB’in NVT oranı, ağın pahasının süreç hacmine nazaran arttığını gösteriyor.

BTC Piyasası: Şimşekler Çakıyor! Shiba Inu İşareti Verdi 1

Diğer taraftan ortaya çıkan çarpıcı bir gerçek daha var. Buna nazaran kârlılık darbe almış durumda. Shiba Inu SHIB’in karlılığı yalnızca %9’a düşmüş olsa da, bu kıssada daha fazlası var. Kripto dünyasına, çoklukla “balinalar” olarak isimlendirilen ve toplam arzın %77 üzere değerli bir kısmını elinde tutan büyük sahipler hakim. Bu balinaları başkalarından ayıran şey, SHIB’e olan uzun vadeli bağlılıkları. Ayrıyeten varlığın potansiyeline olan güçlü inançlarıdır.

Rakamların derinliklerine inmek

Shiba Inu SHIB’in şu anki 0,00000711 dolarlık fiyatına daha yakından bakmak çok kıymetli bir içgörüyü ortaya koyuyor. Yükselen NVT oranı, fiyat dalgalanmalar yaşasa bile ağın sağlam kaldığını gösteriyor. Bu metrik, ağın genel sıhhati ve büyüme potansiyeli hakkında optimistlik sağlıyor.

BTC Piyasası: Şimşekler Çakıyor! Shiba Inu İşareti Verdi 2

Değişen DeFi ortamında gezinmek muhtemelen yatırımcılara değerli göstergeler sunuyor. Buna nazaran Shiba Inu, rekabetin kıyasıya yaşandığı merkezi olmayan finansın (DeFi) dinamik dünyasında faaliyet gösteriyor. Yeni DeFi platformları ortaya çıkmaya devam ederek mevcut oyunculara meydan okuyor. Fakat, SHIB’in artan NVT oranı, bu gelişen ortamda yerini muhafaza yeteneğine işaret ediyor.

SHIB’i gözden çıkarmak çok zor

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Shiba Inu 2021 yılının yükselen yıldızları ortasındaydı. Fiyatta yaşanan meteorik yükseliş bir çok kişinin üç hatta dört haneli karlar elde etmesini sağlamıştı. Shiba Inu yükselen fiyatlarıyla manşetlere çıkmıyor olsa da, gözden çıkarılmaktan çok uzak.

BTC Piyasası: Şimşekler Çakıyor! Shiba Inu İşareti Verdi 3

Yükselen NVT oranı ve değerli sayıdaki uzun vadeli sahiplerinin birleşimi, incelikli bir tablo çiziyor. Kripto piyasasının tabiatında var olan dalgalanmaya karşın, Shiba Inu SHIB’in dayanıklılığı aşağı taraflı bir sarmalda olmadığını gösteriyor. Bu daima değişen kripto ortamında, bu kayda kıymet bir muvaffakiyet. Başka taraftan ortaya çık bu zıt durum ister istemez yatırımcıları da tasaya sevk ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap