Sıkı Durun! Bu Altcoin Ekim Ayında Patlamaya Hazırlanıyor

Sıkı Durun! Bu Altcoin Ekim Ayında Patlamaya Hazırlanıyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Sıkı Durun! Bu Altcoin Ekim Ayında Patlamaya Hazırlanıyor

Ekim ayı için bir altcoin hazırlık yapıyor. WEB3’ün süratle gelişen ortamında, güzel düşünülmüş bir stratejiye sahip olmak muvaffakiyet için çok kıymetli. Önde gelen bir blockchain ağı olan Hedera, 5 yıllık savlı planını açıkladı. Buna nazaran stablecoin’lere hakikat stratejik bir geçiş ve bankasız bölgeleri güçlendirme misyonunu işaret etti. Bu stratejik değişim, Hedera’yı dijital varlıklar ile klasik finans ortasındaki boşluğu dolduracak formda konumlandırıyor. Ayrıyeten bilhassa memleketler arası havale alanında gelişmekte olan pazarlara güçlü bir formda odaklanarak katlanarak büyümeyi hedefliyor.

Altcoin için milletlerarası havale süreçlerinde verimlilik

Altcoin Hedera’nın stratejisi sırf teorik bir kavram olmayıp gerçek dünya denemelerine dayanıyor. Ağ kısa müddet evvel birden fazla global finans kuruluşuyla işbirliği içinde bir stablecoin havale denemesi gerçekleştirdi. Tayvan ve Güney Kore ortasındaki bir süreci içeren bu deneme, süreci sadece 5 sentlik en az bir maliyetle ve 2,5 saniyelik süratli bir ortalama süreç müddetiyle kolaylaştırdı. Buna nazaran bu durum Hedera’nın verimliliğini gösterdi.

Bankasız bireyleri güçlendirmek, önde gelen blockchain ağları ortasında ortak bir maksat. Altcoin Hedera, bu vizyonu gerçeğe dönüştürmek için Karayipler’de bir finans devi olan WiPay Caribbean ile etkin olarak iştirak yapıyor. Birlikte, Hedera ağında WiCoin USD isimli bir stablecoin’den yararlanacaklar. Bu iştirak, Hedera’nın gelişmekte olan pazarların sunduğu geniş fırsatlardan yararlanma taahhüdünün yalnızca bir istikametini temsil ediyor.

Stablecoin Studio tarafından hızlandırılan stablecoin benimsenmesi

Altcoin Hedera’nın stratejik cephaneliği, yakın vakitte piyasaya sürülen ve açık kaynaklı bir SDK (Yazılım Geliştirme Kiti) olan Stablecoin Studio’yu da içeriyor. Bu yenilikçi araç, stablecoin’in benimsenmesini hızlandırmaya çalışıyor. Ayrıyeten altcoin Hedera’nın uzun vadeli potansiyelini daha da sağlamlaştırmaya hazırlanıyor. Ağ, bu stratejik atılımın sadece stablecoin çıkaranlara yarar sağlamakla kalmayacağını belirtiyor. Başka taraftan uzun vadede lokal kripto para ünitesi Hedera’nın (HBAR) bedel teklifini de geliştireceğini öngörüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Sıkı Durun! Bu Altcoin Ekim Ayında Patlamaya Hazırlanıyor 1

Hedera’nın uzun vadeli stratejisi umut verici bir tablo çiziyor. Ayrıyeten altcoin HBAR kısa vadeli zorluklarla karşı karşıya. Başlangıçta HBAR, %16’ya varan bir artışla sağlıklı bir rahatlama rallisi başlattı. Lakin, bu yükseliş ivmesi azalmış üzere görünüyor. Buna nazaran HBAR şu anda 0,05 dolardan süreç görüyor.

Kısa vadeli görünüm: Kâr alma ağır basıyor

Altcoin HBAR’ın performansı incelendiğinde, yükseliş momentumunun %50 Nispi Güç Endeksi (RSI) düzeyinde dirençle karşılaştığı görülüyor. Bu durum, mevcut talep senaryosuna ışık tutuyor. Ayrıyeten kısa vadeli kâr alımına odaklanıldığını gösteriyor. Piyasa, düşük aralığından kurtulmak için gerekli ivmeden mahrum görünüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Sıkı Durun! Bu Altcoin Ekim Ayında Patlamaya Hazırlanıyor 2

Daha ileri tahliller, son günlerde on-chain hacimde bir düşüş olduğunu ortaya koyuyor. Buna nazaran bu durum ralli sırasındaki ay ortası hacim artışıyla tam bir tezat oluşturuyor. Bu tutarsızlık, HBAR’ın daha evvelki yükseliş talebini sürdüremediğinin altını çiziyor. Ek olarak,btcpiyasasi.com olarak baktığımızda yüklü hissiyat geri çekilerek zayıf kısa vadeli hissiyatın varlığını teyit ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap