Sıcak Gelişme: Tron Mucidi Bu Altcoinler İçin Teklif Verecek!

Sıcak Gelişme: Tron Mucidi Bu Altcoinler İçin Teklif Verecek!

Paylaş
BTC Piyasası: Sıcak Gelişme: Tron Mucidi Bu Altcoinler İçin Teklif Verecek!

Tron Kurucusu Justin Sun, FTX borsasının elindeki tokenler için teklif vermeyi planladığını söylüyor. Sun, bunu daldaki satış baskısını hafifletmek hedefiyle yapacağını belirtiyor.

TRON kurucusundan FTX’in holdingleri için teklif girişimi!

Justin Sun, iflas eden kripto para borsası FTX’e ilişkin tokenler ve varlıklar için teklif verme dileğini ima etti. Sun bu teklifi, holdinglerin daha geniş kripto üzerindeki satış tesirini azaltmanın bir yolu olarak düşünüyor. Bu bağlamda Sun, şu paylaşımı yaptı:

FTX’in kripto topluluğu üzerindeki satış tesirini azaltmak için tokenleri ve varlıkları elinde tutması için bir teklif düşünülüyor. Kripto ekosistemimizi güçlendirmek için birleşelim!

https://twitter.com/justinsuntron/status/1701265627741335573

Bu ortada, Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzer alacaklılar toplantısı için hazırlanan yeni bir mahkeme evrakı, müflis borsanın varlıklarının neredeyse 7 milyar dolar olduğunu gösteriyor. Bunlar, Solana’da kabaca 1,2 milyar dolar içeren 3,4 milyar dolarlık bir kripto portföyünden oluşuyor. Bu SOL tokenleri FTX’in en büyük kripto holdingi haline geldi. Bu yüzden, birçok topluluk üyesi, ağır satış durumunda kritpto varlığa ne olacağını merak ediyor. Ayrıyeten, dosyalama, kripto firmasının Bitcoin’de (BTC) 560 milyon dolar ve Ethereum’da (ETH) 192 milyon dolar daha tuttuğunu vurguladı. FTX’in kripto varlıklarının tam listesi için bu makaleye göz atınız. Tron mucidinin çıkışı da bugünkü FTX haberleri kaynaklı satışların ortasında geldi.

Eski FTX yöneticileri devasa gayrimenkul varlıklarına sahip

Buna ek olarak FTX, Bahamalar’da tamamı 199 milyon dolar paha biçilen 38 mülke sahip. Dikkate paha bir biçimde, kripto firması neredeyse bir yıl evvel patlamadan evvel Bahamalar’da bulunuyordu. Bu sırada yalnızca Antigua ve Barbuda’ya dahil olmaya başlamıştı. Bahamalar’daki bu mülklerden 15’i Albany Marina Residences ismiyle geçiyor. Ayrıyeten, öteki 5 mülkte 151 milyon dolar ve 34 milyon dolar bedelinde.

BTC Piyasası: Sıcak Gelişme: Tron Mucidi Bu Altcoinler İçin Teklif Verecek! 1

Bu gayrimenkul varlıklarının yanı sıra, Sam Bankman-Fried, Nishad Singh, Zixiao Gary Wang ve Caroline Ellison da dahil olmak üzere 46 FTX yöneticisinin yaklaşık 2,2 milyar dolar pahasında nakit, kripto, öz sermaye ve gayrimenkul aldığı ortaya çıktı. Dosyalama birebir formda, borsanın iflas müdafaası ve varlıklarının tasfiyesi için başvurduğu geçen yıldan bu yana, yaklaşık 2,6 milyar dolar nakit paranın garanti altına alındığını gösteriyor. FTX’in finansal süreçleri en büyük kahrı olsa da, Justin Sun da komplikasyonlardan azade değil

Tron mucidinin mali gücü kâfi mi?

Justin Sun’ın Huobi borsasını devralmasını gölgeleyen finansal süreçler bugüne kadar tartışmalı olmaya devam etti. Düşündüğü potansiyel alımı finanse etmek için mali güce sahip olup olmadığı bir muamma. Bunun yanı sıra, bölümün artık dikkatle izlemesi gereken şey düzenleyici müsaadesi garanti altına almak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap