Sıcak Gelişme: Shopify, Bu Altcoin İle Anlaştı!

Sıcak Gelişme: Shopify, Bu Altcoin İle Anlaştı!

Paylaş
BTC Piyasası: Sıcak Gelişme: Shopify, Bu Altcoin İle Anlaştı!

Dünyanın en büyük e-ticaret platformlarından Shopify, Solana Hisse ile işbirliğini duyurdu. İkili, kullanıcılara fiyatsız ve gerçek vakitli ödemeler sunacak. Kritik iştirak, altcoin fiyatlarının olumlu haberleri gözlediği bir vakitte geliyor.

Solana Hisse, yeni ödeme seçeneği olarak Shopify ile bütünleşiyor

Geçtiğimiz saatlerde duyurulan iştirake nazaran, Solana Hisse ve Shopify, milyonlarca teşebbüsçü ve satıcıya 2023 sonuna kadar süratli, Web3 mahallî ödemelerini süreç fiyatı olmadan kabul etme yetkisi verecek. Bu stratejik iştirak, dijital alan yahut dijital varlıklarla iş yapma halini kökten değiştirerek kuruluşlar için değerli bir adım niteliği taşıyor. Ayrıyeten, altcoin ve tokenler için yeni kullanım durumları ortaya çıkıyor

Shopify artık Solana Pay’in süratli ve inançlı ödeme tahlillerini benimsiyor. Entegrasyon, merkezi olmayan ve P2P ödemeleri geniş bir işletme ağına taşıyarak çığır açıcı tahliller sunuyor. Satıcılar artık Solana’nın yüksek süratli ve düşük maliyetli Blockchain teknolojisini kullanabilecekler. Bu sayede, gerçek vakitli para idaresi, likidite denetimi ve sorumluluk müdafaası üzere avantajlara basitçe erişebilecekler.

Solana Vakfı Ticari İş Geliştirme Lideri Josh Fried, paydaşlık hakkında şunları kaydetti:

Shopify’daki Solana Hisse, milyonlarca satıcıya daha dinamik ve verimli bir ödeme seçeneği sunarken, tüketiciler de Shopify’ı kullanan geniş satıcı ağından mal ve hizmetler için dijital dolar para üniteleriyle ödeme yapabilmenin rahatlığını ve artan yararını elde ediyor.

Solana Hisse genişliyor: Altcoin fiyatları için ne manaya geliyor?

MonkeDAO, MadLads, Helius ve Solana üzere önde gelen markalar, Solana Pay’i benimsemekte süratli davrandılar. Bu markalar, halihazırda Solana Pay’i Shopify takviyeli vitrinlerinde ödeme seçeneği olarak sunuyor. Mükafatların, NFT tabanlı etkileşimlerin ve gayeye yönelik tekliflerin kolaylaştırılmasını sağlıyor. Solana Hisse, klâsik QR tabanlı ödemeleri aşarak, kapsayıcı bir ağ geçidi haline geliyor.

Solana Hisse ve Shopify ortasındaki işbirliği, dijital ödeme dünyasında Blockchain teknolojisinin gelişimini gösteriyor. Bu işbirliği, kuruluşlar ve tüketiciler için sıkıntısız ve güçlendirilmiş süreçlerin yeni bir periyodunu başlatıyor. Bu esnada, altcoin ve tokenler için yeni kullanım durumları ortaya çıkıyor.

Solana fiyatı ne durumda?

Solana piyasası, Temmuz ayının sonlarından bu yana fiyat grafiğinde aşağı taraflı bir görünüme sahipti. Altcoin boğalarının 25 dolarlık direnç bölgesini geçememesinin akabinde geçen hafta 22,5 dolar düzeyinin altına özgür bir düşüş geldi.

BTC Piyasası: Sıcak Gelişme: Shopify, Bu Altcoin İle Anlaştı! 1

Fiyat, altcoin boğalarının ilgi duyduğu daha yüksek bir vakit diliminde süreç görüyordu. Fiyatları daha üste taşıma sürecine başlayacaklarsa 20 dolarlık ruhsal düzey çok değerliydi. Solana şu anda hafif bir düşüşle 20 doların çabucak üzerinde süreç görüyor. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, iddia botları umutları yüksek tutmaya devam ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap