Sıcak Gelişme: PEPE, Hack Haberiyle Tekrar Düştü!

Sıcak Gelişme: PEPE, Hack Haberiyle Tekrar Düştü!

Paylaş
BTC Piyasası: Sıcak Gelişme: PEPE, Hack Haberiyle Tekrar Düştü!

Son günlerin çift haneli paha kaybı akabinde istikrar kazanan PEPE fiyatı, hack haberleri akabinde tekrar düşüyor. Son gelişmelere nazaran Telegram kanalları kapatılıyor.

PEPE topluluğu, Telegram hack haberiyle sarsıldı

Nisan ayın çıkış yapan ve kısa müddette yüzlerce kat getiri sağlayan PEPE, skandal transferlerin akabinde tüm gücünü kaybediyor. Btcpiyasasi.com olarak PEPE grubu hakkında ortaya çıkan son savlara bu yazıda yer verdik. Sıcak gelişmelerde, makus niyetli şahısların eline geçen Telegram kanalı, topluluk ortasında kaygıları tetikliyor.

Telegram hack ile ilgili haberler, sayısız zorluğu da beraberinde getirdi. PEPE ekosistemini, karantinayı mecburî kılan bir kaos durumuna soktu. @pepecoineth hesabına nazaran PEPE için Telegram kümesi şu anda kilitli. Kümenin eski Telegram hesabının hacklendiği ve kümenin makus niyetli bireyler tarafından ele geçirildiği ortaya çıktı. Bu nedenle, tüm resmi irtibatlar, eski kanalların geri alınabileceği yahut diğer bir hesabın açılacağı vakte kadar resmi X hesabıyla sonlandırılmıştır.

Şu ana kadar rastgele bir bilgi aktarılmadı. Bu nedenle kullanıcıların dikkatli olmaları tavsiye ediliyor. Proje takımı resmi duyuruda topluluğu şu hususlarda uyardı:

Airdrop, staking, mint, talep vb. üzere mevzulardan bahsediliyorsa bunların hepsi cüzdanınızı boşaltacak dolandırıcılıklardır. Pepe’nin rastgele bir yeni parayla ilgisi yoktur ve Pepe asla birinci evvel size ileti göndermez. PEPE takımı X hakkında yayınlanan açıklamasında, dikkatli olmadan ve tüm kontakları ve hesap kullanıcı isimlerini iki sefer denetim etmeden asla cüzdanınızı bağlamamalı yahut bir şeyler imzalamamalısınız.

Meme token düşüşe devam ediyor

PEPE bugün son günlerin kıymet kaybı akabinde bir ölçü toparlanma sağladı. Telegram hack olayının akabinde kazandığı istikrarı da kaybetti. PEPE şu anda son 24 saate nazaran %3,5’in üzerinde hür düşüşte.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap