Sıcak Gelişme! Dev Bitcoin Borsası 6 Altcoin’i Delist Ediyor

Sıcak Gelişme! Dev Bitcoin Borsası 6 Altcoin’i Delist Ediyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Sıcak Gelişme! Dev Bitcoin Borsası 6 Altcoin’i Delist Ediyor

Bitcoin ve altcoin dünyasında kıymetli bir gelişme var. Buna nazaran, ABD merkezli önde gelen kripto para borsası Coinbase duyuru yaptı.  Önde gelen altı altcoinin listeden çıkarılacağını duyurdu. Bu atılım, borsaların düşük süreç hacimlerinin yarattığı zorlukları hafifletmek için kıymetli. Bilhassa ayı piyasaları sırasında listelerini düzenledikleri daha geniş bir eğilimin modülü olarak geliyor. Artık bu kıymetli duyurunun detaylarını inceleyelim.

Coinbase 6 altcoin için delist kararı aldı

Coinbase kısa bir mühlet evvel yayınladığı bir bildiride, 23 Eylül’de, yani bundan tam bir ay sonra altı kripto para ünitesini listeden çıkarma kararını açıkladı. Liste dışı kalacak altcoin projeleri ortasında BarnBridge (BOND), DerivaDAO (DDX) yer alıyor. Ayrıyeten, Jupiter (JUP), Multichain (MULTI), Ooki (OOKI) ve Voyager (VGX) de yer alıyor. Bu tokenlerden rastgele birinde varlık bulunduran yatırımcıların, öngörülen son tarihten evvel varlıklarını inançlı soğuk cüzdanlara yahut alternatif borsalara aktararak proaktif tedbirler almaları tavsiye ediliyor.

Altcoin VGX üzere tokenler, piyasadaki dalgalanma ve aksaklıkların akabinde kıymetleri azalan coinler. İflaslarla bağlantılı kripto paralar spekülatif ilgi çekme eğiliminde. Fakat çoklukla birden fazla borsadan süratli bir formda listeden çıkarılma ile karşı karşıya kalırlar. Bu tokenler likiditeye erişimlerini kaybettiklerinden, listeden çıkarıldıktan sonra tipik olarak süratli bedel düşüşleri yaşarlar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Sıcak Gelişme! Dev Bitcoin Borsası 6 Altcoin’i Delist Ediyor 1

Coinbase duyuru yaptı

Diyar taraftan Coinbase altcoin projelerinin delist edilmesi ile ilgili olarak aşağıdaki duyuruyu yapıyor.

“Coinbase’de, platformumuzda listelenen varlıkları titiz listeleme kriterlerimize uygun olduklarından emin olmak için daima olarak kıymetlendiriyoruz. Son değerlendirmelerimizin akabinde, 23 Eylül’den itibaren BarnBridge (BOND), DerivaDAO (DDX), Jupiter (JUP), Multichain (MULTI), Ooki (OOKI) ve Voyager (VGX) için ticareti durdurma kararı aldık.”

Ulaş Utku Bozdoğan: Sıcak Gelişme! Dev Bitcoin Borsası 6 Altcoin’i Delist Ediyor 2

Bu duyuru, kripto para ünitelerinin dinamik dünyasında bilgili ve çevik kalmanın değerini vurguluyor. Son tarih yaklaşırken, etkilenen yatırımcılar varlıklarını korumak için süratli bir biçimde harekete geçmeli. Varlıkların inançlı depolama tahlillerine yahut öbür uygulanabilir ticaret platformlarına aktarılması gerekiyor. Bu hamleherhangi bir aksaklıktan kaçınmak için hayati ehemmiyet taşıyacak.

Piyasa evriminin ortasında ahenk sağlamak

Coinbase’in bu altcoinleri listeden çıkarma atılımı, sağlam ve muteber bir varlık seçimi sürdürme konusundaki kararlılığına işaret ediyor. Bu tıp duyurular piyasayı olumsuz etkiliyor. Lakin, bölümdeki gelişmiş standartlara ve kolaylaştırılmış tekliflere yönelik daha geniş değişimleri yansıtıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Sıcak Gelişme! Dev Bitcoin Borsası 6 Altcoin’i Delist Ediyor 3

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda kripto para dünyası gelişmeye devam ettikçe, yatırımcılar ve traderlar da misal gelişmelere karşı tetikte ve hassas olmalı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap