Sıcak Gelişme! Coinbase Listeleme Kararı Verdi

Sıcak Gelişme! Coinbase Listeleme Kararı Verdi

Paylaş
BTC Piyasası: Sıcak Gelişme! Coinbase Listeleme Kararı Verdi

Coinbase PayPal’ın PYUSD stablecoin’ini Listeliyor. Bu durum kripto görünümüne yeni bir ekleme manasına geliyor. Kripto para ekosistemi için değerli bir gelişme var. Önde gelen bir global borsa olan Coinbase yeni bir adım attı. PayPal’ın PayPal USD (PYUSD) olarak bilinen ABD dolarına endeksli stablecoin’ini resmi olarak listeledi. Bu listeleme, klâsik finans dünyası ile süratle gelişen kripto para ünitesi alanı ortasında bir entegrasyona işaret ediyor. Bu kayda kıymet iştirakin detaylarını inceleyelim.

PayPal’ın Stablecoin’i Coinbase Borsasında

İşlem hacmi açısından en büyük kripto para borsalarından biri olarak tanınan Coinbase, artık de PayPal USD’yi (PYUSD) platformuna ekledi. Bu entegrasyon, PayPal’ın stablecoin’inin çıkarılmasıyla ilgili daha evvelki duyurusunu takip ediyor. PYUSD’yi Coinbase’in yol haritasına dahil etme atılımı kıymetli. Buna nazaran dijital varlıkları benimseyen büyük finansal oyuncuların artan eğilimiyle uyumludur.

Coinbase’in resmi duyurusu peşi sıra geliyor. Coinbase kısa mühlet evvel resmi bir duyuru aracılığıyla PYUSD’nin dahil edildiğini bildirdi. Borsa, PayPal USD’nin (PYUSD) Ethereum ağında bir ERC-20 token olarak destekleneceğini vurguladı. Coinbase, varlıkların güvenliğini sağlamak gayesinde. Buna nazaran, fon kaybı riskini önlemek için PYUSD’nin öteki ağlar üzerinden gönderilmemesini vurguladı.

Gelecek için çıkarımlar

PYUSD’nin Coinbase borsasında alım satımı, likidite şartlarının karşılanması koşuluyla 31 Ağustos 2023 tarihinde yahut sonrasında saat 09:00’da başlayacak. PYUSD ve USD’yi içeren süreç çiftleri kademeli olarak tanıtılacak. Ayrıyeten kâfi varlık arzı sağlanacak. PYUSD’nin kullanılabilirliğinin yargı kısıtlamalarına tabi olabileceğini unutmamak gerekiyor.

BTC Piyasası: Sıcak Gelişme! Coinbase Listeleme Kararı Verdi 1

Coinbase borsasının PayPal’ın stablecoin’ini listeleyerek öncülük etmesiyle birlikte, öteki kripto para borsalarının da tıpkı yolu izlemesi muhtemelr. PYUSD’nin birden fazla süreç platformuna dahil edilmesi, potansiyel olarak daha geniş kripto ortamında benimsenmesini ve kullanımını artıracak. Ayrıyeten bu atak klasik finansal sistemler ile merkezi olmayan kripto para üniteleri ortasında bir köprü misyonu görecek.

Coinbase listelemesi: Klasik finans ve kripto para ortasında köprü kurmak

Coinbase borsasının PayPal’ın PYUSD’sini listelemesi kıymetli bir atak. Zira yerleşik finansal kuruluşların ve kripto para dünyasının entegrasyonuna yönelik kıymetli bir adıma işaret ediyor. Bu işbirliği, klâsik devler blockchain teknolojisinin sunduğu fırsatları benimsedikçe, finansal ortamın gelişen tabiatını yansıtıyor.

BTC Piyasası: Sıcak Gelişme! Coinbase Listeleme Kararı Verdi 2

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda kripto sanayisi olgunlaşmaya devam ediyor. Öteki taraftan PYUSD üzere stablecoinlerin büyük borsalara dahil edilmesi farklı bir duruma işaret ediyor. Buna nazaran dijital varlıkların ana akım finans piyasalarında giderek daha fazla kabul gördüğüne işaret ediyor. Ayrıyeten bu kripto paralarının giderek daha benimsendiğini gösteriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap