Sıcak Gelişme: Coinbase, Base Tabanlı Bu Altcoin’i Listeliyor!

Sıcak Gelişme: Coinbase, Base Tabanlı Bu Altcoin’i Listeliyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Sıcak Gelişme: Coinbase, Base Tabanlı Bu Altcoin’i Listeliyor!

Coinbase, borsada piyasaya sürülen birinci Base token olan Seamless Protocol’ün yeni tokenını listesine ekiyor. SEAM, Aave tabanlı DeFi borç verme platformu için yönetişim tokeni olarak hizmet veriyor.

Coinbase, SEAM’i listesine ekliyor

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto para piyasası ani bir dönüş yaptı. Önder kripto Bitcoin, sert bir düşüşle 42 bin doların altına geriledi. Bununla birlikte kripto dünyası her zamanki üzere yoluna devam ediyor. Kripto para borsası Coinbase bugün, Base üzerinde merkezi olmayan, ödünç verme ve ödünç alma protokolü olan Seamless Protocol’ün idare tokeni SEAM’in listesine eklediğini duyurdu. Bu listeleme SEAM’i Coinbase’de listelenen birinci Base katman 2 tokenı haline getiriyor. Önde gelen kripto para borsası Coinbase, gelişmeye ait olarak şu açıklamayı yaptı:

Coinbase, Base ağında (ERC-20 token) Seamless (SEAM) için dayanak ekleyecek. Bu varlığı öbür ağlar üzerinden göndermeyin, aksi takdirde fonlarınız kaybolabilir. Bu varlık için transferler, ticaretin desteklendiği bölgelerde Coinbase ve CoinbaseExch’te mevcuttur.

Seamless Protocol, daha düşük teminatlı borçlanmaya imkan tanıyarak ve kullanım kolaylığına odaklanarak merkezi olmayan finansmana (DeFi) erişimi genişletmeyi amaçlıyor. Birden fazla token dağıtımından farklı olarak SEAM, likidite sağlayıcılarını, ödünç alanları, stakerları ve öbür etkin ekosistem iştirakçilerini on-chain anıtlaştırılan devredilemez “OG Puanları” ile ödüllendiren adil bir lansman airdrop’una sahipti. Bu puanları gelecekte kredi şartlarını özelleştirmek ve airdrop’lara uygunluğu artırmak için kullanmak mümkün.

Seamless Protocol, süratli bir büyüme kaydetti ve dikkatleri çekti

Coinbase borsasının listesine girmek, gelişmekte olan Seamless topluluğu için hayli değerli bir adım. Zira, bu gelişme yönetişim tokeni olan SEAM’i takas etmek için hayli likit bir piyasa sağlıyor. SEAM holder’larının protokolün gelecekteki tarafını yönlendirmek için on-chain oylamalara katılması mümkün. Böylelikle holderlar, hazineden token emisyonları ve yeni borçlanma stratejilerinin eklenmesi üzere kararlara dahil oluyorlar.

BTC Piyasası: Sıcak Gelişme: Coinbase, Base Tabanlı Bu Altcoin’i Listeliyor! 1

Bu ortada Seamless Protocol, süratli bir büyüme kaydetti. Bu süreçte, kilitli toplam bedele (TVL) nazaran Base’deki en âlâ DeFi uygulamalarından biri haline geldi. Coinbase listesine girmesi de bunların çabucak akabinde geldi. Seamless Protocol, Defillama datalarına nazaran geçtiğimiz ay kilitli toplam kıymetinin (TVL) yaklaşık %150 oranında artırdı. Böylelikle, protokolün TVL’si 7,5 milyon dolara ulaştı. Protokol; Aave, Uniswap, Coinbase, Maple Finance, CertiK ve Ampleforth üzere önde gelen DeFi projelerinden iştirakçilerin işbirliğiyle geliştirildi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap