Sıcak Gelişme: Çin Devi, Bu Altcoin ile İştirak Kurdu!

Sıcak Gelişme: Çin Devi, Bu Altcoin ile İştirak Kurdu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Sıcak Gelişme: Çin Devi, Bu Altcoin ile İştirak Kurdu!

Merkezi olmayan Blockchain altyapı sağlayıcısı altcoin Ankr, Web3’e has bir eser olan Tencent Cloud Blockchain RPC’yi piyasaya sürmek için Tencent Cloud ile güçlerini birleştirdi. Bu tahlil, Blockchain altyapısına verimli ve sağlam erişim arayışında olan kuruluşlara ve işletmelere hitap etmek üzere tasarlanmıştır. Uzaktan Prosedür Daveti (RPC) hizmeti, geniş kullanıcı topluluğunun temel Blockchain ağlarına erişmesi için anında bir ağ geçidi olarak çalışmaktadır. Geliştiricilere Ethereum Mainnet, BNB Smart Chain ve Polygon PoS üzere çeşitli Blockchain’lerde data almak ve süreç yapmak için kullanıcı dostu bir sistem sunar. İşte detaylar…

Tencent Cloud, bu altcoin ile ortak oldu

Basın açıklamasına nazaran, kurumsal muhtaçlıklar için özel olarak tasarlanmış Blockchain node altyapısı sunmaya adanmış Uzaktan Prosedür Daveti (RPC) hizmeti artık Tencent Cloud’un çevrimiçi pazarı aracılığıyla sunuluyor. İştirak, Ankr’ın Blockchain altyapısını Tencent Cloud’un yetenekleriyle birleştirerek her iki kuruluşun teknolojik uzmanlığından yararlanıyor. RPC Hizmetinin, Ankr’ın düğüm uzmanlığı ve altyapı istikrarı sayesinde, zincir başına saniyede 1.800’e kadar tertipli talep hacmini destekleyen yüksek eşzamanlılık performansı sunarak pazarda kıymetli bir avantaja sahip olması bekleniyor. Ankr’ın Kurucu Ortağı ve CTO’su Stanley Wu son gelişmeyle ilgili olarak şunları söyledi:

Tencent Cloud ile iştirakimizin başlaması Ankr için çok değerli bir andır ve merkezi olmayan internetin daha geniş web ekosisteminin hayati altyapısıyla bütünleşmede yaptığı atılımları göstermektedir. İster yeni ortaya çıkan Web3 teşebbüsleri isterse yerleşik işletmeler olsun, Blockchain uygulamalarında hızlandırılmış bir gelişim çağının önünü açıyor ve daha fazla işbirliği ve yenilik için bir yol yaratıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Sıcak Gelişme: Çin Devi, Bu Altcoin ile İştirak Kurdu! 1

Tencent Cloud RPC atağı ne manaya geliyor?

Tencent Cloud Blockchain RPC iki farklı versiyon sunacak: evvelden tanımlanmış özellikler ve oran limitleriyle fiyatsız Blockchain etkileşimi sunan bir genel versiyon ve daha yüksek talep hacmi ve geliştirilmiş oran limitleriyle Kullandıkça Öde Blockchain etkileşimine imkan tanıyan bir premium versiyon. Ayrıyeten, Tencent Cloud Blockchain RPC’nin özel bir kurumsal sürümü de yolda. Yaklaşan teklif, dünya çapında daha geniş bir kullanım yelpazesine hitap edecek formda tasarlanmıştır.

Ayrıca, yeni desteklenen Blockchainler ve gelişmiş bir API hizmetini kademeli olarak hizmetin hem genel hem de premium sürümlerine entegre etme planları var. Ankr ve Tencent Cloud’un iştiraki Web3 altyapı tahlili için bu yılın Şubat ayına kadar uzanıyor. İki kuruluş, yüksek performanslı, global olarak dağıtılmış ve merkezi olmayan bir RPC node ağı tarafından sağlanan eksiksiz bir Blockchain API hizmetleri paketini ortaklaşa geliştirmek için bir muahede imzaladıklarını duyurdu. Btcpiyasasi.com oalrak da bildirdiğimiz üzere Web3 altyapı platformu ayrıyeten bu yılın başlarında kurumsal node barındırma hizmetleri sunmak için teknoloji devi Microsoft ile güçlerini birleştirmişti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap