Sıcak Gelişme! Bu Altcoin Kritik Duyuru Sonrası Sert Yükseldi

Sıcak Gelişme! Bu Altcoin Kritik Duyuru Sonrası Sert Yükseldi

Paylaş
BTC Piyasası: Sıcak Gelişme! Bu Altcoin Kritik Duyuru Sonrası Sert Yükseldi

Kripto para dünyasında bugün kıymetli gelişmelerden bir adedini altcoin Galxe’nin duyurusu oluşturuyor. Buna nazaran Galxe 2.0, gelişmiş kullanıcı tecrübesi ile web3’te ihtilal yaratıyor. Ayrıyeten Galxe için kilometre taşlarında kuantum sıçramasına yol açıyor. Ayrıntılara bakalım.

Altcoin GAL için kıymetli gelişme

Geçtiğimiz iki yıl boyunca altcoin projesi Galxe, X’te etkileyici 1 milyon takipçiye ulaştı. Ayrıyeten 12 milyon eşsiz cüzdan adresinden oluşan bir ağa sahip. Öbür taraftan 100 milyon kimlik bilgisi vererek çok sayıda kilometre taşına ulaştı. Bu muazzam sayılar çok değerli bir soruyu ateşledi: Bir sonraki milyar kullanıcıyı Web3’e dahil etme seyahatimizde bir sonraki adım ne olacak?

BTC Piyasası: Sıcak Gelişme! Bu Altcoin Kritik Duyuru Sonrası Sert Yükseldi 1

Bu soruya verilecek olan karşılık kuşkusuz “kullanıcı deneyimi”. Bugün proje takımı, bir yıllık aralıksız özveri ve yenilikçi ruhun doruk noktasını temsil eden Galxe 2.0’ı tanıttı. Bu kıymetli güncelleme Web3’te yeni standartlar belirliyor. Başka taraftan en üst seviyede kullanıcı tecrübesi sunmak üzere tasarlanıyor. Galxe 2.0, Galxe Taşınabilir Uygulaması, Smart Balance, Web3 Score, Telegram & Discord Bot v2 ve Galxe ID güncellemeleri dahil olmak üzere çığır açan bir dizi özellik sunuyor. Bilhassa altcoin GAL bu heyecan verici yeni Galxe 2.0 özelliklerinin birçoğu için temel destek noktası olarak kıymetli bir rol oynayacak.

Üç kısımlı bir seyahat: Topluluk büyümesini beslemek

Altcoin projesi bu üç kısımlık seride, hem sadık topluluğu hem de geliştiricileri için titizlikle hazırlanmış bir dizi uygunlaştırmayı tanıtıyor. Ayrıyeten bu yenilikler stratejik olarak topluluğun büyümesini teşvik etmeyi ve beslemeyi amaçlıyor. Altcoin Galxe evriminin bu yeni kısmına girerken, herkesi bu seyahate çıkmaya davet ediyor.

BTC Piyasası: Sıcak Gelişme! Bu Altcoin Kritik Duyuru Sonrası Sert Yükseldi 2

Galxe 2.0, kullanıcıların Web3‘ten neler bekleyebileceğini tekrar tanımlamayı vaat ediyor. Ayrıyeten gibisi görülmemiş imkanlar ve tecrübeler dünyasıyla tanıştırmak amacında.

Duyurunun akabinde Altcoin fiyatında artış

Kripto para projelerinde her bir güncellemenin kuşkusuz projenin tokeni için kıymetli yansımaları oluyor. Buna nazaran projenin tokeni olan altcoin GAL için de bu durum geçerli. Buna nazaran fiyatta %13’lük bir artış kelam konusu. Yazıyı yazarken altcoin GAL 1,40 dolardan süreç görüyor. Duyuru şimdi taze olduğu için fiyata da bir ölçü yansıma var.

BTC Piyasası: Sıcak Gelişme! Bu Altcoin Kritik Duyuru Sonrası Sert Yükseldi 3

Diğer taraftan gelişmenin ilerleyen saatlerde nasıl tesir edeceği merak konusu. Fiyat yönelik dikkat cazibeli bir artışın beraberinde gelmesi kelam konusu. Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda projenin yeni etabının temmeleri daha da güçlendirmesi kelam konusu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap