Sıcak Gelişme: Bu 10 Altcoin İçin Delist Duyurusu Yapıldı!

Sıcak Gelişme: Bu 10 Altcoin İçin Delist Duyurusu Yapıldı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Sıcak Gelişme: Bu 10 Altcoin İçin Delist Duyurusu Yapıldı!

Çeşitli kripto para ünitelerinin trade’ine imkan sağlayan Seyşeller merkezli bir kripto borsası olan OKX, 8 altcoin projesinin USDC paritesini ve 2 altcoin projesinin BTC paritesini de-list kararı aldığını duyurdu. Kripto borsası, yaptığı incelemeler sonucunda listeleme niteliklerini karşılamadığını tespit ettiği altcoin’leri de-list ettiğini belirtti.

OKX, 10 altcoin süreç paritesini listeden çıkardı!

De-list duyurusunu yaparken, kripto para borsası, sağlam bir spot ticaret ortamını sürdürmek için, listelenen tüm projelerin performansını daima olarak izlediğini ve listeleme niteliklerini tertipli olarak gözden geçirdiğini kaydetti. Ayrıyeten, kullanıcılardan gelen geri bildirimleri de dikkate aldığını vurguladı. Bu doğrultuda OKX , Token Listeden Çıkarma / Gizleme Kılavuzunu dikkate aldığını belirtti. Bu doğrultuda, listeleme kriterlerini karşılamayan 10 altcoin projesini listeden çıkarmaya karar verdiğini açıkladı. OKX’in delist ettiği altcoin / USDC ve BTC pariteleri ortasında şunlar yer alıyor:

CEEK/USDC, DEP/USDC, GARI/USDC, GEAR/USDC, GODS/USDC, KISHU/USDC, NYM/USDC, SWFTC/USDC, SNT/BTC ve TRUE/BTC.

OKX, yürütme vakti olarak, üstte belirtilen altcoin projelerini 28 Nisan 2023 tarihinde saat 8:00 – 8:30 UTC’de listeden çıkaracağını kaydetti. Bu nedenle, kullanıcıların bu paritelere ilişkin buyrukları listeden çıkarmadan evvel iptal etmelerini tavsiye etti. Ayrıyeten, buyrukların vaktinde iptal edilmediği durumda, sistem tarafından otomatik olarak iptal edileceğini belirtti. Kripto para borsası, bu prosedürün muhtemelen 1-3 iş günü süreceğini kestirim ediyor.

Bu ortada OKX, bahse mevzu duyuruyu yaparken, listelenen tüm projeleri izlemeye ve gerektiğinde listeden çıkarma/gizleme düzeneğini uygulamaya devam edeceğini de hatırlattı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Sıcak Gelişme: Bu 10 Altcoin İçin Delist Duyurusu Yapıldı! 1

Bir OKX İncelemesi: Kriptolar, Türevler, Staking ve Borç Verme

OKX, kripto para alım satımını kolaylaştıran yenilikçi bir kripto para borsası. Fakat şu anda ABD’de ikamet edenler için mevcut değil. Bunun yerine, ABD’de ikamet edenler kardeş borsası OKCoin’e erişim imkanı var. Lakin bu borsa platformu, kullanıcılarına çok fazla coin yahut özellik sağlamıyor.

OKX, gelişmiş finansal hizmetlerin yanı sıra kriptoda yeni olan herkes için uygun başlangıçlar sunuyor. Esnek borçlanma ve stake edilen tokenlardan faiz kazanma yollarını içeren etkileyici bir hizmet listesine sahip. OKX, kolay ve karmaşık alım satım araçları sunuyor. Bu doğruluda, şayet ilgileniyorsanız, PoW kripto madenciliği ve DeFi likidite madenciliği için bir rampa sağlıyor.

Bu ortada, Btcpiyasasi.com okuyucularının bileceği üzere, OKX’in Jumpstart Mining teşebbüsü, OKX’in ekosistem tokeni olan OKB’yi stake ederek seçtiğiniz projeleri desteklerken DeFi tokenlerini toplamanıza imkan tanıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap