Sıcak Gelişme: Binance Tanınan Altcoin’i Listeliyor

Sıcak Gelişme: Binance Tanınan Altcoin’i Listeliyor

Paylaş
BTC Piyasası: Sıcak Gelişme: Binance Tanınan Altcoin’i Listeliyor

Kripto para borsası Binance’den kıymetli bir altcoin açıklaması geldi. Açıklama, yatırımcıları ve traderları heyecanlandıracak cinsten. Buna nazaran Binance’in türev eser kolu olan Binance Futures adım atıyor. Web3 toplumsal ağ protokolü alanında gelecek vaat eden bir altcoin CyberConnect (CYBER) için yepisyeni bir daima mukavele sunmaya hazırlanıyor.

Altcoin için Alım Satım 21 Ağustos 2023’te başlıyor

Yatırımcıların takvimlerine not almaları kıymetli. Altcoin CYBER daima mukavelesi 21 Ağustos 2023’te TSİ 15:00’te (12:00 UTC) geliyor. Bunu daha cazip kılan, yatırımcıların CYBER süreçleri için 20 kata kadar kaldıraç kullanma esnekliğine sahip olacak olması.

BTC Piyasası: Sıcak Gelişme: Binance Tanınan Altcoin’i Listeliyor 1

Binance’in bu son atağı, çok çeşitli alım satım seçenekleri sunma ve kullanıcılarını kripto para piyasasının ön saflarında tutma konusundaki kararlılığını pekiştiriyor. CYBER’ın Web3 toplumsal ağına getirdiği yenilikçi yaklaşımla bu yeni daima mukavelenin bir manası var. Kripto alanındaki bir sonraki büyük şeyden faydalanmak isteyen yatırımcılar için ilgi cazibeli fırsatlar sunacak.

Binance listelemesinin akabinde fiyatta düşüş

Başlangıçtaki sağlam performansa karşın, CYBER fiyatı Binance listelemesinin akabinde %80’lik düşş yaşadı. Altcoin CYBER, kripto para borsası Binance’e girişinden kısa bir müddet sonra geriledi. Buna nazaran %80’lik keskin bir düşüş yaşadı. Buna nazaran bedeli 4,59 dolara kadar düştü. Lakin token, listelemenin çabucak akabinde %300 üzere etkileyici bir artış gösterdi. Binance, resmi blogunda CyberConnect (CYBER) ve Sei’yi (SEI) listeleyeceğini ve her iki token için birkaç süreç çifti ekleyeceğini duyurmuştu.

BTC Piyasası: Sıcak Gelişme: Binance Tanınan Altcoin’i Listeliyor 2

Listelemenin akabinde, her iki tokenin de fiyatlarının artması bekleniyordu. Zira bu, her iki token için de birinci kıymetli borsa listelemesiydi. Fakat, birinci heyecana karşın, altcoin CYBER tokeninin fiyatı düştü. Düşüşün gerisindeki neden belirsizliğini koruyor. Ayrıyeten CyberConnect’in birinci borsa arzlarındaki (IEO’lar) güçlü performansı göz önüne alındığında bilhassa şaşırtan bir durum. CyberConnect, 18 Mayıs 2023 tarihinde Coinlist’te 3.000.000 tokenlik birinci IEO’sunu gerçekleştirerek 5,4 milyon dolar toplamıştı. Daha sonra proje, Bitmart’ta 6.000 tokenlik bir IEO başlatarak 10.800 dolar toplamıştı.

Projenin kendisi

CyberConnect V3, kullanıcılara dijital kimlikleri, içerikleri ve toplumsal etkileşimleri üzerinde denetim sağlayarak onları güçlendirmeyi amaçlayan bir web3 toplumsal ağıdır. Üç temel özellik yer alıyor. CyberAccount, CyberGraph ve CyberID.

BTC Piyasası: Sıcak Gelişme: Binance Tanınan Altcoin’i Listeliyor 3

CyberAccount, çok zincirli web3 faaliyetleri için işe alım tecrübesinde ihtilal yaratmayı hedefliyor. Ayrıyeten kullanıcıların farklı ağlar ortasında gaz ödemelerinin karmaşıklıklarında gezinmesini kolaylaştırmayı amaçlıyor. Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda kullanıcılar bu süreçleri kolaylaştırmak için altcoin CYBER’ı kullanıyor. Öte yandan CyberGraph, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği kaydetmek ve bir dizi blockchain ortasında temas sağlamak için inançlı bir çerçeve sağlıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap