SHIB’ten Sonra Akıllı Paranın Gözdesi Bu 2 Altcoin Oldu!

SHIB’ten Sonra Akıllı Paranın Gözdesi Bu 2 Altcoin Oldu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB’ten Sonra Akıllı Paranın Gözdesi Bu 2 Altcoin Oldu!

Blockchain izleme firması Lookonchain, bu sabah 2 altcoin projesinin büyük balina süreçlerine husus olduğu bildirdi. Kelam konusu satın alımlardan biri, 5,4 milyon dolar kıymetine Arbitrum (ARB) içeriyor.

Balinalar bu 2 altcoin’den milyonlarca topladı

Lookonchain’in raporuna nazaran, yakın vakitte bir balina Binance ve Gate.io’dan yaklaşık 3,67 milyon ARB aldı. Satın alımın pahası yaklaşık 5,4 milyon dolardı. Bilgiler, balinanın ARB fiyatı 1,48 dolara yükseldikten sonra satın aldığını gösteriyor.

ARB fiyatı satın alımdan bu yana bir ölçü geri çekildi. Yazım sırasında, son 24 saate %4,15 düşüşle 1,4 dolardan süreç görüyor.

Bir öteki altcoin balinası, 3.79 trilyon PEPE satın aldı

Lookonchain, PEPE satın almak için yaklaşık 1 milyon dolar harcayan bir balinanın detaylarını da paylaştı. On-chain datalara nazaran kullanıcı, 422 ETH ve 100.000 USDC ile 3,79 trilyon PEPE satın aldı.

Satın alma, 19 Nisan – Nisan 2022 tarihleri ​​arasında ortalama 0,0000002563 dolar fiyatla gerçekleşti. Bu satın alma filosu birebir vakitte kullanıcıyı PEPE’nin en büyük onuncu sahibi haline getirdi.

Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere PEPE, birinci günlerinde kripto para topluluğunun büyük ilgi gördü. Süratle tanınan hale gelen göğüs coin, birinci yatırımcılarını 7.500x getiri sağladı. Fiyatı şu anda son vakitlerin üç haneli çıkarlarını müdafaaya çalışıyor.

Pepe Coin fiyatı ne durumda?

Geçen hafta, PEPE Coin’i çevreleyen büyük bir heyecan vardı. Göğüs coin böylelikle, kısa mühlet piyasa bedeli açısından birkaç bin dolardan 150 milyonun üzerine fırladı. Bu hareket, yatırımcılardan likidite çekerek ve öteki ağlarda birçok misal projelerin yaratılmasına ilham vererek büyük ölçüde hype yarattı.

Şu an itibariyle PEPE, son 24 saatte %9,15 bedel kaybıyla 0.0000002212 dolardan süreç görüyor. CoinMarketCap datalarına nazaran PEPE, mevcut fiyatına düşmeden evvel tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0,0000004036 dolara ulaştı. Bununla birlikte, kısa ömürlü bir pompalama ve boşaltma mı yoksa öteki bir değerli göğüs coin boğası belirsizliğini koruyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB’ten Sonra Akıllı Paranın Gözdesi Bu 2 Altcoin Oldu! 1

Btcpiyasasi.com olarak CoinShares baş strateji sorumlusu Meltem Demirörs’in son ralli hakkında açıklamalarına bu yazıda yer verdik.

ARB fiyatı ne durumda?

Arbitrum fiyatı günün yüklü satın alımlarını değerlendiremedi. ARB fiyatı son 24 saat içinde 1,3942 dolar dayanak düzeyinin altına geriledi. Lakin görünüşe nazaran şu anda bir yahut iki gün içinde 1.5175 doların üzerine çıkmak için gereken dayanağa sahip.

Ulaş Utku Bozdoğan: SHIB’ten Sonra Akıllı Paranın Gözdesi Bu 2 Altcoin Oldu! 2

ARB’nin 4 saatlik grafiğindeki teknik indikatörler, şu anda yükselişe işaret ediyor. 4 saatlik grafiğindeki 9 EMA’nın 20 EMA çizgisinin üzerinde kesişmesiyle son vakitlerde yeni bir yükseliş teknik bayrağı tetiklendi. ARB’nin 4 saatlik grafiğindeki RSI da yükseliş işaret ediyor ve RSI çizgisi müspet olarak çok alım bölgesine yanlışsız eğimli.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap