Shibarium’dan, beklenen duyuru geldi!

Shibarium’dan, beklenen duyuru geldi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Shibarium’dan, beklenen duyuru geldi!

Katman-2 blokzinciri olan Shibarium, Ethereum köprüsündeki fon çekme süreçlerini tekrar başlattı.

Shiba (SHIB) ve Shibarium üzerindeki kara bulutlar geçmeye başladı. Shibarium takımı, para çekme süreçlerini yine açıyor. Kullanıcılar, Ethereum ağına token transferini kolaylaştıran köprü aracılığıyla varlıklarını Shibarium’dan çekebilecek.

Popüler blokzincir Shibarium, 16 Ağustos tarihinde faaliyete geçmiş, lakin ölçeklendirme çalışmaları kapsamında kısa mühlet sonra durdurulmuştu. Bu atak sonrasında SHIB tarafında güçlü bir düşüş yaşandı.

Shibarium, toparlanıyor

Ölçeklendirme problemleri nedeniyle piyasaya çıktıktan kısa mühlet sonra durdurulan Shibarium, Ethereum köprüsü aracılığıyla para çekme süreçlerini başlatıyor.

Shibarium, ağı çeşitli sebeplerden ötürü süreksiz olarak askıya almış ve milyonlarca dolarlık kullanıcı fonuna erişimi durdurmuştu. Proje takımı, durdurmayı olağan dışı büyük bir süreç akışına bağlamıştı. Kullanıcılara, ağın tekrar başlatılacağı ve fonlara erişim sağlanabileceği belirtildi. Katman-2 ağından gelen bu atak sonrasında, SHIB tarafında yüzde 15‘e yakın bir düşüş gerçekleşti. Ağın durdurulmasından 12 gün sonra yeni bir duyuru geldi.

Shibarium’dan gelen resmi duyuruya nazaran, kullanıcılar, Ethereum, SHIB, Leash ve WETH dahil olmak üzere çeşitli varlıkları için para çekme süreci gerçekleştirebilecek. Grup, çekim süreçlerinin 45 ila 4 saat ortasında sürebileceğini aktardı. Ayrıyeten, ağın mahallî token’ı olan BONE için de para çekme süreci yapılabilecek. Lakin bu süreç 7 güne kadar sürebiliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap