Shibarium temalı bir memecoin, neredeyse sıfırlandı!

Shibarium temalı bir memecoin, neredeyse sıfırlandı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Shibarium temalı bir memecoin, neredeyse sıfırlandı!

Shibarium Token (SHIBARIUM) isimli bir memecoin, son 24 saatte yüzde 96’ya yakın bedel kaybetti.

Memecoin piyasasında tehlikeler geçmek bilmiyor. Yakın vakitte Shibarium‘u tamamlayan Shiba Inu (SHIB), fiyattaki düşüş ile yatırımcılarında panik yaratmıştı. Shibarium tamamlanmadan evvel piyasaya sürülen onlarca memecoin, çok büyük fiyat artışları sergilemişti. Ancak, Shibarium’un tamamlanmasıyla birlikte hem SHIB, hem de ilgili memecoin’ler düşüşe geçti. Shibarium Token (SHIBARIUM) isimli bir memecoin, son 24 saatte yüzde 95,90 kaybederek neredeyse sıfırlanmış oldu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Shibarium temalı bir memecoin, neredeyse sıfırlandı! 1

Shiba Inu ekosisteminde tehlike artıyor!

Shibarium’un tamamlanmasına kadar üst taraflı fiyat hareketi yapan SHIB, BTC’nin de çöküşüyle birlikte büyük bir oranda paha kaybetti. Bunlara ek olarak memecoin piyasasını üst taşıyabilecek ataklarda gelmeyince, SHIB başta olmak üzere DOGE ve BONE üzere pek çok tanınan coin düşen trendin içersine girdi.

Shibarium’un yaratmış olduğu heyecanın bitmesi, BTC’nin çok fazla bedel kaybetmesi ve Elon Musk üzere tanınan isimlerin memecoin’leri üst istikameti taşıyacak atılımlarda bulunmaması, doğal olarak Shiba Inu ekosistemini sarstı. Ama çok büyük bir kitleye sahip olan Shiba Inu ekosistemi, yatırımcılarından dayanak bularak toplumsal medyadaki gücünü devam ettiriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap