Shibarium İçin Kritik Gelişme: Süreçler Yine Açıldı!

Shibarium İçin Kritik Gelişme: Süreçler Yine Açıldı!

Paylaş
BTC Piyasası: Shibarium İçin Kritik Gelişme: Süreçler Yine Açıldı!

Shiba Inu memecoin’in yaratıcıları tarafından geliştirilen Layer 2 Blockchain’i Shibarium, kısa bir mühlet evvel süreksiz olarak askıya alınmasının akabinde kullanıcılarına rahatlama sağlayarak köprüsünde fon çekme süreçlerinin tekrar açıldığını duyurdu. Ölçeklenebilirlik sıkıntılarından kaynaklanan askıya alma, milyonlarca dolarlık kullanıcı fonunu erişilemez hale getirmişti. İşte detaylar…

Shibarium, 12 gün evvel piyasaya girmişti

Shibarium’un 16 Ağustos’taki ana ağ lansmanını, ağır süreç akışı nedeniyle süratli bir duraklama takip etti. Bu durum, topluluk ortasında varlıklarının güvenliği konusunda kaygılara yol açtı. Lakin takım, kullanıcılara ana ağ tekrar faaliyete geçtiğinde fonlarına tam erişimin tekrar sağlanacağı konusunda teminat verdi. Günler süren belirsizlik ve kısıtlı erişimin akabinde, Shibarium takımı hem ana ağın hem de köprü para çekme süreçlerinin tam fonksiyonelliğini doğruladı. Bu duyuru, topluluğa çok gereksinim duyulan netliği getiriyor.

BTC Piyasası: Shibarium İçin Kritik Gelişme: Süreçler Yine Açıldı! 1

Resmi duyuruya nazaran, kullanıcılar artık Ethereum, Shib, Leash ve wrapped Ethereum dahil olmak üzere bir dizi varlık için para çekme süreçlerini başlatabilir. Lokal Bone token’ının para çekme süreçleri de mevcut. Fakat ağın tasarım özelliklerine uygun olarak bu süreçlerin gerçekleştirilmesi 7 güne kadar sürebilir. Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, şiddetli periyotta vaktinde verdikleri takviye için Polygon grubuna şükranlarını sundu. Kusama, “Shibarium canlı ve uygun çalışıyor” dedi. Böylelikle ölçeklendirme meselelerinin başarılı bir halde çözüldüğüne işaret etti.

Kusama, topluluğu uyardı

Olumlu gelişmelere karşın Kusama, Shibarium platformu üzerine inşa edilen tokenler konusunda topluluğa dikkatli olmalarını tavsiye ederek yatırımcıları yatırım kararı vermeden evvel kapsamlı bir durum tespiti yapmaya çağırdı. Ayrıyeten Shibarium’un köprü adresi, RPC ve zincir kimliği de dahil olmak üzere teknik detayları paylaştı. Shibarium ana ağının tekrar açılmasının akabinde, Shiba Inu ekosistem tokenleri bir artış yaşadı ve BONE ve LEASH tokenleri %15’in üzerinde büyümeye şahit oldu. Bununla birlikte, SHIB‘in fiyatı baskı altında kaldı ve son 24 saat içinde %2 oranında geriledi.

BTC Piyasası: Shibarium İçin Kritik Gelişme: Süreçler Yine Açıldı! 2

Shiba Inu’nun SHIB token’ının tekrar canlanması, daha geniş piyasanın göreli istikrarı ortasında bilhassa dikkat caziptir. Token’ın son yeşil mumu, yatırımcılar ortasında yenilenen iyimserliğe işaret ediyor. Analist Varinder Singh’e nazaran birden fazla dayanak düzeyinin pozisyonunu güçlendirmesiyle, SHIB‘in en az direnç gösterdiği yol üst yanlışsız duruyor. Bu da önümüzdeki süreç haftasında potansiyel bir yükseliş beklentisini körüklüyor. Sonuç olarak, Shibarium’un ölçeklendirme meselelerini başarılı bir halde çözmesi ve fon çekme süreçlerinin yine açılması, topluluk içindeki tasaları giderdi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap