Shibarium Ağında Kesinti: Shiba Inu (SHIB) Neden Düşüyor?

Shibarium Ağında Kesinti: Shiba Inu (SHIB) Neden Düşüyor?

Paylaş
BTC Piyasası: Shibarium Ağında Kesinti: Shiba Inu (SHIB) Neden Düşüyor?

Kripto seyahatine meme token olarak başlayan altcoin projesi Shiba Inu, katman-2 ağı Shibarium’u geçtiğimiz gün başlattı. Haberin akabinde yatırımcıların SHIB yükseliş beklentisi gerçeğe dönüşmez iken ağda yaşanan meseleler gündeme geliyor.

Blockchain ağ takipçisi BlockScout’un datalarına nazaran ağdaki son süreç 2 saat evvel gerçekleşti. Shibarium ağındaki ortalama blok tamamlama müddeti 4.3 dakika olarak kaydedilirken toplam 224 transfer gerçekleşti. Katman-2 ağı üzerinde oluşturulan toplam cüzdan sayısı ise 190 bin civarında bulunuyor.

BTC Piyasası: Shibarium Ağında Kesinti: Shiba Inu (SHIB) Neden Düşüyor? 1

Yatırımcılar, şimdiye kadar akıllı mukavele protokolüne yaklaşık 950 adet Ethereum ve yüklü ölçüde Shiba tokeni BONE aktardı. Resmi olmayan bilgilere nazaran bu altcoin ünitelerinin toplam kıymeti 2,5 milyon dolara yakın.

Shibarium ağında otaya çıkan sorunun akabinde rastgele bir yetkili açıklama yapmadı. Teze nazaran Shiba Inu’nun Discord topluluğunda yatırımcılar birtakım alt başlıklara şu anda bildiri atamıyor.

Shiba Inu (SHIB) Fiyatı

Kripto para piyasasının en büyük latife temalı altcoin ünitelerinden SHIB, son 24 saat içinde %6,95 bedel kaybetti. 12 Ağustos tarihinden bu yana düşen Shiba Inu’da yatırımcılar beklentiyi satın alıp haberi satmayı tercih etmiş olabilir.

BTC Piyasası: Shibarium Ağında Kesinti: Shiba Inu (SHIB) Neden Düşüyor? 2

Shiba Inu an itibariyle .918$ düzeyinde süreç görüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap