Shibarium Ağına İlgi Devam Ediyor! SHIB Nasıl Etkilendi?

Shibarium Ağına İlgi Devam Ediyor! SHIB Nasıl Etkilendi?

Paylaş
BTC Piyasası: Shibarium Ağına İlgi Devam Ediyor! SHIB Nasıl Etkilendi?

Köpek temalı altcoin projesi Shiba Inu (SHIB), haftalar evvel mahallî blockchain ağı Shibarium’u lanse etti. Shibarium lansmanı başta epey problemli geçse de yatırımcılar yeni ağa ilgi gösterdi. Blokchain ağında bulunan toplam cüzdan günlük transfer sayısı 100 bine yaklaştı. Katman-2 ağı üzerinde bulunan toplam cüzdan sayısı geçtiğimiz günlerde 1 milyonu geçmişti.

BTC Piyasası: Shibarium Ağına İlgi Devam Ediyor! SHIB Nasıl Etkilendi? 1

İstatistiklere nazaran kripto para ağı üzerinde 5 saniyede bir blok oluştu. Toplam blok sayısı ise 450 bine dayandı. Shibarium ağında gerçekleşen toplam transfer sayısı ise an itibariyle 938 bin 971 adet oldu.

Shiba Inu ekosistemi ile ilgili güncellemeleri paylaşan resmi Twitter hesabı LUCIE, Shibarium’un USDT, USDC ve DAI üzere stablecoinlere açıldığını duyurdu. Bu gelişme, katman 2 ağına olan ilginin artmasına neden olabilir.

SHIB Fiyatı

Shibarium ağındaki gelişmelere karşın Shiba Inu ekosisteminin altcoin ünitesi SHIB son günlerde düşük performans gösteriyor.

BTC Piyasası: Shibarium Ağına İlgi Devam Ediyor! SHIB Nasıl Etkilendi? 2

Şaka temalı kripto para ünitesi geçtiğimiz haftalarda .1100$ düzeyini aşsa da yükseliş kalıcı olmadı. SHIB an itibariyle .772$’dan el değiştiriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap