Shibarium ağı 1 milyon cüzdana ulaştı!

Shibarium ağı 1 milyon cüzdana ulaştı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Shibarium ağı 1 milyon cüzdana ulaştı!

Shiba Inu’nun (SHIB) yeni başlatılan katman-2 blokzinciri Shibarium ağındaki toplam cüzdan sayısı, kıymetli bir eşiği aştı.

Resmi Shibarium takımı tarafından 3 Eylül’de yayınlanan blog gönderisine nazaran, Shibarium ağına ilişkin cüzdan sayısı 1 milyona ulaştı. 28 Ağustos’taki lansman başlangıcıyla büyük bir coşku yakalayan Shibarium, SHIB fiyatına bağlı kalmaksızın öne çıkmaya devam ediyor. Ağ genelinde vakit zaman aksaklıklar yaşansa da, Shiba ekositemi Shibarium’a olan dayanağını tam gaz sürdürüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Shibarium ağı 1 milyon cüzdana ulaştı! 1

Shibarium ağıyla ilgili detaylı datalar paylaşıldı

Shibarium blockchain araştırmacısından alınan datalara göre , 3 Eylül 05:04 UTC prestijiyle yaklaşık 100.000 süreç gerçekleşti. En çok etkinlik ise 25 Ağustos’ta 132.000 süreç formunda kayıtlara geçti. Ağ aktifliği artarken Shibarium ağında kilitlenen toplam kıymet (TVL) buna cevap olarak şimdi artmadı. 

Güncel olarak Shibarium’un TVL’si sadece 1,06 milyon dolar düzeyinde bulunuyor ve bu da kullanıcıların ağda sadece çok küçük ölçülerde sermaye kullandığını gösteriyor. Shibarium geliştiricileri blog yazılarında, yatırımcıların başka token’ları yeni blokzincirine bağlamalarına yardımcı olmak için şu anda bir dizi üçüncü taraf köprüyle işbirliği yaptıklarını belirtti.

Bunlara ek olarak grup, Bone (BONE) için yapılan kontrattan vazgeçme planlarını duyurdu. Önümüzdeki haftalarda ağa daha fazla doğrulayıcı eklemek istediklerini ekledi. 1 Eylül prestijiyle Shibarium kullanıcıları, Shibarium ağında bulunan Shiba Inu (SHIB), Bone (BONE), Leash (LEASH) ve öbür birçok tokenı ödünç vermek, ödünç almak ve ödül kazanmak için token’ları stake etmek için kullanabildi.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap