Shiba Inu’nun Yıl Yıl Göreceği Düzeyler Açıklandı!

Shiba Inu’nun Yıl Yıl Göreceği Düzeyler Açıklandı!

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Inu’nun Yıl Yıl Göreceği Düzeyler Açıklandı!

Shiba Inu (SHIB), piyasadaki en popüler meme coin’lerinden biri oldu. Daha fazla yatırımcı çektiği için, birçoğu Shiba Inu fiyat tahminini ve varlığın ileriye dönük beklentilerini deşifre etmeye çalışıyor. Aşağıda, öngörülebilir gelecek için Shiba Inu fiyatına ilişkin tahminler listelendi. Yazıya başlamadan önce, bunların yalnızca bir tahmin olduğunun altını çizmekte fayda var.

Shiba Inu (SHIB) tahminleri: İşte beklenenler

Shiba Inu 1 Ağustos 2020’de piyasaya sürüldü. Varlığın 1 biriminin fiyatı 0.00000000051 dolara mal oldu. O sırada 100 dolar, 196.078.431.372 SHIB idi. Ancak Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere SHIB Nisan 2021’de piyasaların o zamanki tarihi zirvesiyle ilgi odağı oldu. Bu, kendini “Dogecoin katili” olarak adlandıran coin için mükemmel bir fırsat yarattı. O zamandan beri pek çok SHIB yatırımcısı piyasaya girdi ve coin’in şimdi hangi seviyeleri göreceğini merak ediyorlar. Business 2 Community editörü Jimmy Aki, beklenebilecek seviyeleri paylaştı.

  • 2022’nin sonu: Shiba Inu, piyasadaki en popüler meme coin’lerden biri olmaya devam ediyor ve büyüyen bir topluluğu var. SHIB’in bir ödeme yöntemi olarak büyümesiyle, 0.000030 dolarlık fiyat noktasını zorlaması bekleniyor. Uzman, bunun arkasındaki sebepler olarak SHIB’in bir meme coin’den daha fazlası olduğunu kanıtladığına dikkat çekiyor ve ShibaSwap borsasının büyümeye devam ettiğini belirtiyor. Ayrıca SHIB’in artık hareketli ortalama (MA) göstergelerinin çoğunun üzerinde işlem gördüğüne işaret ediliyor.
BTC Piyasası: Shiba Inu’nun Yıl Yıl Göreceği Düzeyler Açıklandı! 1
  • 2023’ün sonu: Uzmana göre 2023, SHIB için daha fazla işlevsellik görmeli. Varlık, hem Shibverse hem de ShibaSwap’ın kritik bir parçası olacak ve bu kullanım durumları, onu 0.000040 dolara çıkarmaya yardımcı olabilir. Ayrıca tokenların metaverse’e girişinin de bu sıralar yaşanacağı düşünülüyor. Shibverse isimli metaverse üzerinde çalışıldığı duyuruldu.
BTC Piyasası: Shiba Inu’nun Yıl Yıl Göreceği Düzeyler Açıklandı! 2
  • 2025’in sonu: Shiba Inu’nun geliştiricileri hala Metaverse ve merkezi olmayan borsaları üzerinde çalışıyor ve Shiba Inu’nun topluluğunun daha da büyümesi bekleniyor. Bu nedenle uzman, SHIB’in 2025’in sonunda 0.0001 doları geçmesini beklediklerini belirtiyor. Shibaswap ve Shibverse etkinliklerinin uzun vadede fiyatı artırabileceği düşünülüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap