Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: Beklenen Tarih Açıklandı!

Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: Beklenen Tarih Açıklandı!

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: Beklenen Tarih Açıklandı!

Shiba Inu yatırımcılarının merakla beklediği bir gelişme olan Shibarium için tarih belirli oldu. Test sürecinin başladığını duyuran takım, mainnet için önümüzdeki aylara işaret etti.

Shiba Inu takımı Shibarium beta testini duyurdu

Shiba’nın Katman-2 ağı olacak Shibarium, bir meme token olan SHIB’i önemli bir Blockchain yarışmacısına dönüşüyor. Geliştiriciler bugün erken saatlerde yaptığı açıklamada, yakında piyasaya sürülecek Shibarium ve Ethereum ortasındaki bir köprünün testnet olarak yayına geçtiğini bildirdi. Köprü şu anda iki ağ ortasında token transferleri gerçekleştirebiliyor.

Baş geliştirici Shytoshi Kusama’ya nazaran, köprü başlangıçta kullanıcıların testnet ETH tokenlerini önümüzdeki ay faaliyete geçecek olan Shibarium’a aktarmalarına müsaade verecek. Her transferin en fazla 30 dakika sürmesi bekleniyor.

“Katman 2”, ölçeklendirme ve datalarla darboğazları azaltan, Katman-1 protokollerinin üzerine inşa edilmiş bir dizi off-chain sistemi (ayrı Blockchain’ler) söz eder. Multiple off-chain süreçleri, bilgi yükünü tek bir Katman-1 sürecinde toplarlar. Bu da fiyatlarını azaltmaya yardımcı olur.

SHIB fiyatı ne durumda?

Haziran ayının ikinci yarısından bu yana, SHIB fiyatı 0,00000700 – 0,00000850 dolar üzere kritik düzeyler ortasında gidip geliyor. Grafiklere daha yakından bakıldığında, bilhassa Fed’in 25/26 Temmuz’daki kararı öncesinde volatiliteyi hedefleyen yatırımcılar için, çok aralıkların kabul edilmeye bedel kilit sipariş bloklarıyla çakıştığını ortaya çıkardı.

Perspektif açısından, sipariş blokları (OB), büyük yahut kurumsal oyuncular tarafından yerleştirilen yüksek hacimli ticaret alanlarıdır. Birçok durumda, fiyat hareketi bu alanlardan reaksiyon verme eğilimindedir. Bu nedenle, sipariş bloklarının onaylanması yahut geçersiz kılınması, piyasa eğilimlerini ve hassaslık değişikliklerini belirleyebilmektedir.

BTC Piyasası: Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: Beklenen Tarih Açıklandı! 1

Şimdiye kadar SHIB, 0,00000785 – 0. 00000824 dolar (kırmızı) günlük düşüş eğilimi gösteren OB’de fiyat retleriyle karşı karşıya kaldı. Fed kararı yatırımcıları sinirlendirirse, alt takviye bölgeleri, bilhassa 0.00000733 – 0. 00000749 dolar (beyaz) ve 0,00000698 – 0. 00000719 dolar H4 yükseliş buyruğu blokları, satın alma fırsatları arayan düşük vadeli tüccarlar için temel ilgi alanı olacaktır.

Bu ortada, RSI nötr düzeyin yakınında dalgalanırken İstikrarda Hacim yatay bir hareket çizdi.

Shiba Inu yatırımcıları metaverse projesinden gelecek haberleri de gözlüyor

Bu ortada, Shiba Inu’nun meme token kesimindeki dominansı, büyüyen topluluğuna ve ortaya çıkan metaverse projesiyle irtibatlıydı. Shiba Inu daima olarak hem DeFi hem de NFT bölümünde ekosistemini geliştirmeye yöneliyor. Bu da, meme coin’in rakiplerine karşı avantaj sağlamasında değerli bir rol oynuyor.

BTC Piyasası: Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: Beklenen Tarih Açıklandı! 2

Özellikle meme token dalında SHIB, liderliği ele geçirdi. Hem FLOKI hem de PEPE’yi büyük bir farkla geride bıraktı. Santiment’in bilgilerine nazaran, FLOKI ve PEPE toplumsal cephede tıpkı performansı göstermedi. Ek olarak, bu coin’ler SHIB’den daha az toplumsal baskınlık sergiledi.

BTC Piyasası: Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: Beklenen Tarih Açıklandı! 3

Btcpiyasasi.com olarak kelam konusu metaverse projesinden son gelişmelere bu yazıda yer verdik.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap