Shiba Inu (SHIB) Yeni Paydaşlığı Duyurdu: Fiyat Yükseliyor!

Shiba Inu (SHIB) Yeni Paydaşlığı Duyurdu: Fiyat Yükseliyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Inu (SHIB) Yeni Paydaşlığı Duyurdu: Fiyat Yükseliyor!

Blockchain izleme hizmeti sağlayıcısı NOWNodes, Shibarium için RPC Full Node isimli yeni bir hizmeti duyurdu. Duyuru esnasında Shiba Inu (SHIB) fiyatı üst istikamette hareket ediyor.

Shiba Inu, NOWNodes ile entegrasyonu başlattı

Blockchain izleme hizmeti NOWNodes, Shibarium için hizmet vermeye başladı. Layer-2 protokolü için değerli olan bu atılım, Shiba Inu (SHIB) yatırımcıların dikkatini çekiyor.

NOWNodes, Shibarium layer-2 ölçeklendirme protokolünde sınırsız bir formda yaratma ve inşa etme imkanı sağlayan bir geliştirme aracı olan Shibarium RPC Full Node’u hayata geçirdi. Bu araç, geliştiricilere paylaşımlı erişim imkanı sunuyor. Tıpkı vakitte, onların Shibarium üzerinde meselesiz bir biçimde çalışmalarını sürdürebilmeleri için oran sınırlamalarını kaldırıyor.

API anahtarı aracılığıyla RPC Endpoint erişimi sunan servis, ek güvenlik için dört katmanlı muhafaza sağlıyor. NOWNodes, bilhassa Shibarium platformuna katılmak isteyenlerle işbirliği yapmayı planlamaktadır. Bu kapsamda, Tangem şirketiyle işbirliği ön plana çıkıyor.

Shiba grubu, yeni iştiraklerle projelerine dayanak ekliyor

Tangem, Shiba Inu (SHIB) topluluğunun kıymetli bir destekçisi olarak ortaya çıktı. Shiba grubuyla birlikte kullanıcılara güvenlik ve erişilebilirlik imkanları sağlıyorlar. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Tangem, geçtiğimiz ay SHIB hardware cüzdanlarının yeni serisini piyasaya sürmüştü.

Gelecekte NOWNodes, Shibarium tabanlı kriptoların hem merkeziyetçi hem de merkeziyetsiz borsalarda listelenmesini sağlamayı amaçlıyor. Şirket, Shibarium üzerinde çalışan geliştiricilere dayanak sunma konusundaki kararlılığını vurguladı. Uzun vadede, NOWNodes kendisini SHIB topluluğu için en sağlam node sağlayıcı olarak konumlandırmayı hedefliyor.

BTC Piyasası: Shiba Inu (SHIB) Yeni Paydaşlığı Duyurdu: Fiyat Yükseliyor! 1

Ayrıca NOWNodes, Shibarium’u entegre etmeye karar veren borsalara takviye sunma kelamı verdi. Ek olarak, şirket takaslar, play-to-earn oyunları, cüzdanlar, borsalar ve NFT pazar yerleri için de takviye sunmayı planlıyor. Bu hizmeti kullanmanın avantajları ortasında daha süratli doğrulama ve kontratlara daha fazla ölçeklenebilirlik yer almaktadır. Kullanıcılar, daha büyük DApp’ler için sınırsız bir altyapıya da erişim sağlayacaklar. Ağ, toplum için kritik bir değere sahip olan güvenliği sağlama kelamı vermektedir.

Bu ortada, Shibarium kıymetli bir dönüm noktasına ulaştı. Birinci birkaç gün içinde 1 milyondan fazla süreç gerçekleştirdi. Kısa müddette 1.1 milyondan fazla cüzdana ulaştı. Şu anda SHIB ağı, günlük olarak 125.000’den fazla süreç gerçekleştiriyor.

Shiba Inu (SHIB) fiyatı yükseliyor

Duyurudan bağımsız olarak SHIB, son birkaç saat içinde %3,5 civarında kayda paha bir kazanım elde etti. Bu esnada BTC ve ETH dahil birden fazla kripto para ünitesi yükseliyordu.

BTC Piyasası: Shiba Inu (SHIB) Yeni Paydaşlığı Duyurdu: Fiyat Yükseliyor! 2

NOWNodes iştiraki ise Shibarium kullanıcılarını daha süratli ve uygun maliyetli işlemelerle destekliyor. Tüm bu gelişmeler, doruktan %50’den fazla eriyen Shiba Inu (SHIB) için yakıt sağlıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap