Shiba Inu (SHIB) ekosistemindek coin’ler yükselişte

Shiba Inu (SHIB) ekosistemindek coin’ler yükselişte

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu (SHIB) ekosistemindek coin’ler yükselişte

Shiba Inu (SHIB) ekosisteminde yer alan Bone ShibaSwap (BONE), son bir haftada yüzde 41 artış yaşadı.

SHIB ekosisteminin tanınan memecoin’lerinden olan BONE, son bir haftada yüzde 41,78 yükselerek ön plana çıktı. 1,23 dolardan atağa kalkan memeoin, kısa müddette 1,745 dolara temas ederek dikkatleri çekti. BONE’nin bu yükselişiyle birlikte tekrardan isminden kelam ettiren SHIB ekosistemi, yatırımcıların ve bilhassa de memecoin tutkunlarının ilgisini topluyor.

Bone ShibaSwap (BONE) grafik analizi

1,23 dolardan atağa kalkan SHIB ekosisteminin tanınan üyesi BONE, kısa müddette yüzde 41,78 oranında artış gösterdi. Son olarak 1,74 dolar direncine takılan BONE, burayı aşamayarak bir ölçü geri çekildi. Şu an için 1,659 dolardan süreç gören memecoin, 1,745 doları hacimli kırması halinde 1,87 ve 2,05 dolara hakikat harekete çıkabilir.

SHIB’in geri planda kalması, DOGE’nin hareketsizliği yahut BTC’nin paha kaybetmesi, BONE fiyatını muhtemelen aşağıya çekecektir. Bu stil bir senaryoda BONE için takip edilmesi gereken takviye düzeyleri sırasıyla 1,45 – 1,37 – 1,29 ve 1,23 dolardır. Yükselişin başladığı nokta olan 1,23 dolar ise, BONE’nin kısa-orta vade fiyat yapısında kritik ehemmiyet taşıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu (SHIB) ekosistemindek coin’ler yükselişte 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap