Shiba Inu (SHIB) Ekbi Shibarium Hakkında Açıklama Yaptı!

Shiba Inu (SHIB) Ekbi Shibarium Hakkında Açıklama Yaptı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu (SHIB) Ekbi Shibarium Hakkında Açıklama Yaptı!

Shibarium katman-2 blok zinciri 16 Ağustos 2023’te piyasaya sürüldü lakin teknik meseleler yaşadı. 1,7 milyon dolarlık ETH’nin, Shibarium çapraz zincir köprüsünde kilitlenmesi yatırımcıları kaygıya sürükledi. Köprü haricinde kriptoseverler yeni projenin pek de sağlıklı olmayan bir kullanıcı tecrübesi sunduğu konusunda şikayetçi.

Shiba Inu grubu, Shibarium lansmanının akabinde bu durumları açıklayan bir ileti paylaştı. Geliştiriciler, beklediklerinden yüksek ilgi nedeniyle ağın birinci lansmanı sırasındaki teknik problemler yaşadıklarını belirtti.

SHIB başkan geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shibarium ile rastgele bir köprü sorunu olmadığını ve ağın sırf canlıya geçtikten sonra çok sayıda süreç ve kullanıcı akışı nedeniyle çöktüğü yorumunu yaptı.

Ekip yaptığı son açıklamada, Shibarium’un operasyonlarını daha fazla aksaklık olmadan ağda daha yüksek trafik sağlamak için takviye aldıklarını vurguladı. SHIB geliştiricisi Kaal Dhairya, gelişmeler hakkında Shiba Inu topluluğunu yakın vakitte bilgilendireceğini belirtti.

Dhairya ayrıyeten Shiba Inu geliştiricileri ortasında toplumsal medyada dolaşan dahili bir konuşmayı gösterdiği tez edilen ekran manzarası hakkında konuştu. Geliştirici, manzaraların uydurma olduğunu ve gerekli ünitelere şikayet için başvurduklarını söyledi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap