Shiba Inu Projesinde İnanılmaz Artış! SHIB Fiyatı Ne Durumda?

Shiba Inu Projesinde İnanılmaz Artış! SHIB Fiyatı Ne Durumda?

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Inu Projesinde İnanılmaz Artış! SHIB Fiyatı Ne Durumda?

Shiba Inu kripto para ünitesiyle bağlı Blockchain Shibarium, son iki gün içinde süreç hacminde harika bir artış yaşadı. Shibariumscan’den alınan datalar, süreç sayısının bir evvelki Perşembe gününden bu yana iki kattan fazla arttığını ve sırf son 24 saat içinde 88.630’dan 177.050’ye fırladığını ortaya koyuyor. Bu artış, bu mühlet zarfında Blockchain üzerinden yapılan toplam süreç sayısını 420.000’e çıkardı. İşte detaylar…

İşlemler arttı, Shiba Inu scam atakları çoğaldı

İşlemlerdeki ani artış, Shibarium’un Ağustos sonundaki tam lansmanından bu yana kümülatif süreç sayısını 1,74 milyona çıkararak Shiba Inu ekosistemi için değerli bir kilometre taşını işaret etti. Faaliyetlerdeki bu artış, SHIB meraklıları ortasında inkar edilemez bir formda ilgi odağı haline geldi. Lakin, bu büyümenin ortasında, Shiba Inu topluluğu içinde tasa verici bir sorun ortaya çıktı. Shibarium, kendisini Pawswap projesiyle alakalı olduğu argüman edilen dolandırıcıların saldırısı altında buldu. Durum, SHIB topluluğunda DaVinci olarak bilinen projenin önde gelen yöneticisi tarafından açıklandı.

BTC Piyasası: Shiba Inu Projesinde İnanılmaz Artış! SHIB Fiyatı Ne Durumda? 1

Bu dolandırıcılar, şüphelenmeyen Blockchain kullanıcılarını dolandırmak hedefiyle, yerleşik bir varlık olan legal PawZone (PAW) projesi üzere davranmaktadır. Olayların bu beklenmedik dönüşü, hem Shibarium süreçlerindeki heyecan verici artış hem de dolandırıcıların huzursuz edici varlığıyla boğuşan Shiba Inu topluluğunda tasaları artırdı ve daha dikkatli olunmasına neden oldu. Buna paralel olarak, Shiba Inu (SHIB) şu anda herkesin konuştuğu bir fiyat kümesi etrafında dolaşıyor. Neden mi? Zira bu küme şaşırtan bir biçimde 5,5 trilyon SHIB tokenı barındırıyor. Yatırımcılar, SHIB’i bu fiyat düzeyinde yarın yokmuş üzere “yutuyor”. Böylelikle eşsiz bir “Paranın İçinde” ve “Paranın Dışında” senaryosu yaratıyor.

Kripto para, kritik bir dönemde

Bilmeyenler için, “Paranın İçinde” (ITB), mevcut SHIB fiyatının tokenların satın alındığı ortalama maliyetten daha yüksek olduğu adresleri söz eder. Bilakis, “Paranın Dışında” mevcut fiyatın daha düşük olduğu manasına gelir. Bu ilgi alımlı metrik, +/- %15 aralığındaki fiyat kümelerine bakmaktadır. Pekala, bu 5,5 trilyonluk Shiba Inu kümesindeki büyük olay nedir? Bu, ileride en az direnç olduğunun bir işaretidir. Bu fiyat düzeyinin etrafında daha az sahiple, SHIB kırılmayı ve yükseğe tırmanmayı daha kolay bulabilir. Mevcut SHIB fiyatı 0,00000744 dolar civarında.

BTC Piyasası: Shiba Inu Projesinde İnanılmaz Artış! SHIB Fiyatı Ne Durumda? 2

İlginç bir formda, IntoTheBlock’un datalarına nazaran, ekseriyetle “balina” aktivitesi olarak isimlendirilen büyük süreçlerin aktivitesi %500 üzere göz kamaştırıcı bir oranda arttı. Ekseriyetle, balinalar düşük volatilite devirlerinde dalgalar yaratmaya başladığında, bu varlıktan daha fazla biriktirdiklerinin bir işaretidir.  Özetle, Shiba Inu çok değerli bir noktada yer alıyor. 5,5 trilyonluk SHIB kümesi ve balina aktivitesindeki artış, kıymetli bir fiyat hareketinin habercisi olabilir. Shiba Inu topluluğu, Shibarium süreçlerindeki heyecan verici artışla dikkat çekiyor. Ayrıyeten dolandırıcıların yarattığı zorluklarla eş vakitli olarak başa çıkmaya çalışıyor. Bu da tanınan kripto para için çok kıymetli bir devir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap