Shiba Inu Önderi Kritik Sinyali Verdi: Oyunu Değiştirecek!

Shiba Inu Önderi Kritik Sinyali Verdi: Oyunu Değiştirecek!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu Önderi Kritik Sinyali Verdi: Oyunu Değiştirecek!

SHIB takımının ve Shiba Inu topluluğunun gizemli önderi Shytoshi Kusama, kritik bir duyuru yaptı. Kusama, yakında yapılacak ve oyunun kurallarını değiştirecek bir gelişmenin sinyallerini verdi

Kusama SHIB ordusuna teşekkür etti, büyük duyuru kelamı verdi

Shiba Inu geliştirme takımının Shytoshi Kusama takma isimli önderi, son bildirisiyle topluluğu heyecanlandırdı. Kusama, yaklaşmakta olan “oyunun kurallarını değiştirecek bir duyuru”dan bahsetti. Ayrıyeten Kusama, kısa bir müddet evvel Shiba Inu paralarını yakmaya ek olarak BONE yakmaya başlama fikrini eleştirdi. Telegram’daki “Shibarium Tech” kanalına katılan Shytoshi Kusama, Shiba Inu topluluğuna duyduğu derin minnettarlığı lisana getirdi. Onlara ne için teşekkür ettiğini belirtmedi. Lakin konuşmanın tüm bağlamından, minnettarlığın SHIB takımına sağlanan takviye ve sabır için olması olasıydı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu Önderi Kritik Sinyali Verdi: Oyunu Değiştirecek! 1

Telegram üzerinden imaj “Shibarium Tech” Resmi Shiba Inu takımının pazarlama uzmanı Lucie de Kusama’dan bir ekran imgesi yayınladı. Karizmatik SHIB başkanı, yakında “oyunun kurallarını değiştirecek bir duyuru” yapacağını söyledi. Ayrıyeten, topluluğun bunu FUD (korku, belirsizlik, şüphe) yapmaya başlaması halinde çok üzüleceğini belirtti.

https://twitter.com/LucieSHIB/status/1733417193633648886

Bu ortada Shibariumscan explorer, Layer-2 Blockchain Shibarium’un 66.000.000 süreçle yeni ve etkileyici bir kilometre taşını aştığını gösterdi. Bu yazı sırasında günlük sayının 7,89 milyon olduğunu ortaya koydu. Shibarium’a bağlı toplam cüzdan sayısı da artarak 1.301.308’e ulaştı. Toplam basılı blok sayısı ise 2.024.322’ye ulaştı.

Shiba Inu başkanı, BONE yakma fikrini eleştirdi

Shytoshi Kusama, bir Shibarium kullanıcısının X üzerinden yaptığı paylaşıma da karşılık verdi. Bu kullanıcı SHIB topluluğunun yalnızca Shiba Inu kripto paralarını yakmakla kalmayıp birebir vakitte BONE’u sirkülasyondaki arzdan çıkarmaya başlamasını önerdi. Teklif, Shibarium’daki süreç fiyatlarının fiat olarak 1.212.940 dolar pahasında 1.351.496 BONE’a ulaşmasıyla geldi. Kullanıcı, bu devasa BONE yığınını sırf kısmen SHIB yakmak için dönüştürmeyi teklif etti. Ayrıyeten, geri kalanını bu BONE tokenlerini direkt yakmak için kullanmayı önerdi. Kusama son kelamını söylemek için devreye girdi. Bu bağlamda, “Hayır. Shib’i yakın. Nokta,” diye paylaşım yaptı. Böylelikle, u istekli BONE yakma meraklısının üzerine soğuk su döktü.

Başka bir X kullanıcısı Kusama’ya bu SHIB yakma süreçlerinin Shiba Inu fiyatı üzerinde ne vakit kayda kıymet bir tesir yaratmaya başlayacağını sorgulamaya başladı. Kullanıcı, “şimdi yakma fiyatının 0.00002 fiyat civarında büyük ölçüde düştüğüne” dikkat çekti. Kullanıcı, tüm bu durumun Shibarium’u topluluk odaklı bir proje olarak göstermediğini belirtti. Böylelikle, tüm SHIB topluluğu için netlik istedi. Kusama karşılık olarak bir “eriyen yüz” emojisi yayınladı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap