Shiba Inu, Metaverse Devleriyle Rekabet Edecek Projeyi Duyurdu!

Shiba Inu, Metaverse Devleriyle Rekabet Edecek Projeyi Duyurdu!

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Inu, Metaverse Devleriyle Rekabet Edecek Projeyi Duyurdu!

Shiba Inu geliştiricileri önemli bir açıklamada bulundu. Shiba Inu Lands, The Sandbox, Decentraland ve CryptoVoxels gibi metaverse coin projeleriyle rekabet edecek. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Shiba Inu geliştiricileri önemli bir açıklamada bulundu!

Shiba Inu geliştiricileri, Shiba Lands adlı yeni bir projeyi duyurarak metaverse oyunlarını hızlandırdılar.  Shiba Lands, “çok yakında” satışa sunulacak dijital gayrimenkullerin satın alınmasına izin verecek. ShibaSwap isimli merkezi olmayan borsanın yerel tokeni olan Doge Killer (LEASH) sahipleri, geliştiriciler tarafından oluşturulan bir sisteme göre ilk satış aşamasına girecek. Arazinin geri kalanı, ilk satıştan kısa bir süre sonra açılacak.

Geliştiriciler kısa süre önce kripto para biriminin meta veri deposu alanına girişini duyurdular. Bu durum, kullanıcıların kendilerini Shiba Inu ekosisteminin çeşitli unsurlarını birleştirecek sanal bir dünyaya sokmalarına izin verecek. Kripto paranın meta verisi geçici olarak “Shibverse” olarak adlandırıldı. Gerçek adının bu ay ekip tarafından açıklanması bekleniyor. Shiba Inu ekibi, yakın tarihli bir blog gönderisinde yeni ortaklıklar hakkında da bilgi verdi:

Son olarak, bu proje hakkında bazı TOP ortaklarla zaten görüşüyoruz. Hepsi bu heyecan verici yeni ortamın büyük bir enerjiyle ve amaçlandığı şekilde karşılanabilmesi için…

BTC Piyasası: Shiba Inu, Metaverse Devleriyle Rekabet Edecek Projeyi Duyurdu! 1

Metaverse coin patlaması hız kesmeden devam ediyor!

Metaverse ile ilgili tokenler, teknoloji devi Facebook’un Meta olarak yeniden markalanmasının ardından Kasım ayı başlarında büyük bir ilgi çekti. Ethereum tabanlı sanal gerçeklik platformu Decentraland’ın yerel tokeni olan MANA, metaverse ile ilgili diğer projelerle birlikte zirveleri gördü.  Meta’nın sanal gerçeklik üzerindeki büyük bahsi, metaverse arazi parsellerine olan talebi önemli ölçüde artırdı. Decentraland’daki bir sanal arazi parçası, Kasım ayı sonlarında göz kamaştırıcı bir şekilde 2,4 milyon dolara satıldı.

Rapçi Snoop Dogg, bir başka önde gelen metaverse platformu olan The Sandbox ile bir ortaklık duyurdu ve birisi, sanal dünyada yıldızın komşusu olmak için 450.000 dolar harcadı. Facebook’un liderliğini takip eden Adidas, Walmart ve YouTube gibi diğer büyük şirketler de teknolojideki en yeni trend olarak şekillenen metaverse’i keşfediyor. Roblox CEO’su David Baszucki, metaverse pazarının 200 milyar dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor. 

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap