Shiba Inu İnanılmaz Geliyor: Analist Bu Dorukları Çağırıyor!

Shiba Inu İnanılmaz Geliyor: Analist Bu Dorukları Çağırıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu İnanılmaz Geliyor: Analist Bu Dorukları Çağırıyor!

Uzman kripto analistleri Jonathan Morgan ve Arman Shirinyan Shiba Inu fiyatı için kritik teknik seviyeleri ve on-chain aktivileri duyurdu. İşte Shiba Inu için beklenen seviyeler ve ağ metrikleri…

Jonathan Morgan, 0.000050 dolar hedeflerini paylaştı

Shiba Inu fiyatı 100 günden fazla bir sürenin en yükseliş ve iyimser kapanışını tamamladı. Boğalar, SHIB’yı %25’e kadar daha yükseğe çıkarmayı başardı ve son yirmi günün tüm fiyat aralığını tamamen yuttu. Analiste göre varsayımsal bir giriş işaret 0,000022 dolar civarında gerçekleşti ve öngörülen hedef 0.000050 doların üzerindeydi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu İnanılmaz Geliyor: Analist Bu Dorukları Çağırıyor! 1

Yükseliş tarafında, boğalar SHIB fiyatını 0.000031 ila 0.000032 dolar arasına veya üzerine ulaştırabilirse, Chikou Yayılımı mum çubuklarının üzerinde ve açık alanda olacaktır. Analiste göre bu ideal Boğa Ichimoku Breakout girişi için gerekli bir koşul.

Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu İnanılmaz Geliyor: Analist Bu Dorukları Çağırıyor! 2

Diğer yandan, 0.000031 doların üzerinde, günlük Ichimoku grafiğinde Shiba Inu fiyatı için bir sonraki ve son direnç, 0.000040 dolarda Bulutun (Senkou Span B) zirvesi. Analiste göre bu nedenle, yatırımcılar belirlenen seviyelerde önemli miktarda direnç beklemeli.

Shiba Inu fiyatı zirveye ulaştı

SHIB Kasım 2021’den bu yana en güçlü volatilite artışını gösterdi. Tokenin fiyatı düzeltme öncesi seviyelere yükseldi ve zirvede 0.000035 dolara ulaştı. Kriptokoin.com olarak Shiba Inu’nun balinalar arasında en büyük token pozisyonunun zirvesine geri döndüğünü bildirmiştik ve bu, şu anda 1,8 milyar dolar olan balina cüzdanların hızla artan değeriyle doğrulanıyor. Piyasadaki toparlanmaya ek olarak, projenin arkasındaki ekip, daha önce duyurulan Shiberse Metaverse, bir fast food zincirinin açılışı ve diğerleri gibi tokena çok sayıda kullanım örneği eklediğinden, projenin temel arka planı bir sonraki seviyeye ulaşıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu İnanılmaz Geliyor: Analist Bu Dorukları Çağırıyor! 3

Shiba altcoin balinalarının en büyük birikimi

Şubat, popüler olarak bilinen meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) için rekor ayı gibi görünüyor. SHIB, toplam değeri 1.8 milyar dolar olan en büyük 1000 ETH balinası arasında En Büyük ERC-20 Holding (%16.85) olmak için FTX Token’ı geride bıraktı. Artık en büyük Ethereum balinalarının cüzdanlarının %16.85 Shiba ayrılıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu İnanılmaz Geliyor: Analist Bu Dorukları Çağırıyor! 4

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap