Shiba Inu İçin Son 24 Saat Kıymetli: Büyük Duyuru Geliyor!

Shiba Inu İçin Son 24 Saat Kıymetli: Büyük Duyuru Geliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Shiba Inu İçin Son 24 Saat Kıymetli: Büyük Duyuru Geliyor!

Piyasa değerine göre en büyük ikinci meme coin olan Shiba Inu (SHIB), yakın tarihli duyurular ve ortaklık haberleriyle uzun bir aranın ardından sessizliğini bozdu.

Shiba Inu yatırımcıları bu tarihe dikkat

Resmi Shiba Twitter hesabına göre, “ShibArmy” olarak adlandırılan Shiba Inu topluluğu, 30 Mart için önemli bir duyuruya hazırlanıyor. Güncellemenin ne hakkında olabileceğini merak uyandırırken Shiba fiyatı hızla yükseliyor.

https://twitter.com/Shibtoken/status/1508568067063750657

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Shiba Inu, 28 Mart’ta %18’den fazla yükselerek 0.0000296 dolara ulaştı. Mart ayında yaklaşık %30 kazanç elde etti. SHIB, yazım sırasında %5.75 artarak 0.00002801 dolardan yeşil renkte art arda dördüncü gününü geçiriyor.

Son günlerinin yükselişini bu gelişmeler tetikledi

Shiba Inu, geçtiğimiz günlerde, Kanadalı kripto para borsası Netcoins’te ilk çıkışını yaptı. En iyi moda tasarımcısı John Richmond’un web mağazasında SHIB ve LEASH yakmak için kampanya hazırlıkları başladı. Artık, NOWPayments kullanılarak yapılan her satın alma, %9 Shib ve %1 Leash yakacak. 26 Mart tarihli bir tweet’te Shiba topluluğunu harekete geçiren şu açıklamalar yapıldı:

Johmrichmond çevrimiçi mağazamız için SHIB ve LEASH’i kabul etmekten ve yakmaktan onur duyuyoruz. Her satın alma işleminde %9 Shib yakılmasıyla sonuçlanacak.

Benzer şekilde, üç şirket de NOWPayments aracılığıyla SHIB yakma trendine katıldı. SHIB ve Doge Killer şimdi yukarıda bahsedilen platformun yanan ağ geçidinde test ediliyor. Welly’nin İtalyan burger şirketi, John Richmond giyim markası ve Sorbillo’nun pizza zinciri, SHIB gelirlerinin bir kısmını yakmak için NOWPayments kullanacak.

Shiba on-chain metrikleri

SHIB token burn izleyicisi “Shibburn” takipçisi, geçtiğimiz 24 saat içinde beş işlemde toplam 303.686,273 SHIB yakıldığını Twitter’da duyurdu. IntoTheBlock istatistiklerine göre, büyük işlemlerde %349 artışla Shiba Inu balinaları son 24 saat içinde yakın takipte. Büyük işlem dalgalanmaları, genellikle, bazen balinalar olarak bilinen kurumsal alıcılar ve satıcılar tarafından artan faaliyetlerle bağlantılıdır. IntoTheBlock’a göre, bu işlemlerin toplamı 100.000 dolardan fazla.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap