Shiba Inu İçin Şaşırtan Gelişme! Risk Artıyor

Shiba Inu İçin Şaşırtan Gelişme! Risk Artıyor

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Inu İçin Şaşırtan Gelişme! Risk Artıyor

Shiba Inu SHIB’in merakla beklenen Layer-2 tahlili Shibarium, 16 Ağustos’taki lansmanından kısa bir müddet sonra süreksiz bir aksaklıkla karşılaştı. Bu gelişme meraklıları hayal kırıklığına uğrattı. Lakin, Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama durumu ele almak ve Shibarium’un sıkıntısız ilerlemesini sağlamak için planlarını özetledi. Ayrıntılara bakalım.

Shiba Inu için risk: Shibarium’un inişli çıkışlı başlangıcı

Shibarium, piyasaya sürülmesinin akabinde blok üretiminde kısa bir duraklama yaşadı. Ayrıyeten milyonlarca dolar pahasında Ethereum’un (ETH) blockchain’de sıkışıp kalmasına yol açtığı argüman edilen geliştirici yanlışları söylentilerine yol açtı. Bu tasaları gidermek için Shiba Inu baş geliştiricisi Kusama 18 Ağustos’ta bir blog yazısı yayınladı. Buna nazaran, dolaşan ekran imajının düzmece olduğunu ve yersiz ziyana yol açtığını tez etti. Ayrıyeten, Shibarium zincirinde sıkışıp kalan 2 milyon doların inançta ve sigortalı olduğu konusunda teminat verdi. Zincirin yine başlatılması durumunda, etkilenen kullanıcılara geri ödeme yapılacak.

BTC Piyasası: Shiba Inu İçin Şaşırtan Gelişme! Risk Artıyor 1

Kusama, 19 Ağustos’ta yayınlanan son güncellemede Shibarium’un tekrar başlatıldığını ve test basamağında olduğunu doğruladı. Shibarium grubu mevcut süreci geliştirmek için başka uzmanlarla yakın işbirliği içinde çalışıyor. Kusama, Shibarium operasyonlarını %150 oranında ölçeklendiren Alchemy takımıyla iştiraklerinden bahsetti. Ayrıyeten, üst seviye metal altyapısı kullanarak sunucu altyapısını %150 oranında genişlettiler.

SHIB fiyatı piyasadaki dalgalanmanın ortasında zorlanıyor

SHIB fiyatı son doruğu olan 0.0000114 dolardan %37’lik bir düşüş yaşadı. Buna nazaran 0.00000713 dolara geriledi. Enteresan bir formda, bu son piyasa düşüşü Shiba Inu SHIB’in fiyatını 18 Haziran’ın en düşük düzeyine geri getirdi. Bu düzey şu anda takviye sunarken, yatırımcılar 0,00000904 dolar pürüzünü yakından izliyor.

BTC Piyasası: Shiba Inu İçin Şaşırtan Gelişme! Risk Artıyor 2

Önemli bir alım sinyali, bu düzeyin üzerinde bir toparlanma olacak. Ayrıyeten tesirli bir biçimde bir dayanak tabanına dönüşecek. Üç günlük Nispi Güç Endeksi (RSI) 50’nin orta noktası civarında seyrediyor. Buna nazaran SHIB boğaları ile ayılar ortasında istikrarlı bir uğraş olduğunu gösteriyor.

Olumlu ve olumsuz seviyeler

Shiba Inu SHIB 0,00000904 doların üzerindeki düzeyleri koruyabilirse ve boğalar denetimi tekrar ele geçirirse, %30’luk potansiyel bir ralli 0,0000117 dolarlık bir sonraki kıymetli direnci hedefleyebilir. Bilakis, 0,00000904 doların pürüzünün ötesine geçilememesi, düşüş hakimiyetinin devam ettiğini gösterecek. Ayrıyeten potansiyel olarak 18 Haziran’daki düşük salınımı 0,00000713 dolardan tekrar ziyaret edecek.

BTC Piyasası: Shiba Inu İçin Şaşırtan Gelişme! Risk Artıyor 3

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Shibarium’un piyasaya sürülmesiyle yaşanan birinci türbülans fazla sürmedi. Buna nazaran, Shiba Inu SHIB’in baş geliştiricisi teminat ve ileriye dönük net bir yol sağladı. Durum istikrara kavuştukça, SHIB tokenı zorlukların yanı sıra fırsatlarla da karşılaşıyor. Ayrıyeten piyasa dinamikleri gelişmeye devam ediyor. Yatırımcılar bu dinamik kripto para ortamında tetikte olmaya devam ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap