Shiba Inu, Fiyatı Etkileyecek Büyük Haberi Açıkladı!

Shiba Inu, Fiyatı Etkileyecek Büyük Haberi Açıkladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Inu, Fiyatı Etkileyecek Büyük Haberi Açıkladı!

Shiba Inu (SHIB), meme token olarak başladığı seyahatine kıymetli bir DeFi oyuncusu olarak devam ediyor. Merakla beklenen Katman-2 Blockchain olan Shibarium dahil olmak üzere bir dizi yenilik bugün ortaya çıktı.

Shiba Inu geliştiricileri, dijital kimlik hizmetlerini tüm uygulamalara genişletiyor

Bir Shiba Inu geliştiricisi Perşembe günü CoinDesk’e verdiği demeçte, projenin yeni vizyonunu paylaştı. Buna nazaran, kullanıcılar ve hükümetler ortasındaki inancı güçlendirmek için tüm uygulamaları Blockchain tabanlı bir dijital kimliğe bağlamayı planlıyorlar.

Bu atılım, Shiba’nın meme token statüsünden kurtulma ve önemli bir DeFi yarışmacısı olma istikametindeki en son teşebbüsüdür. Shiba Inu geliştiricileri, Self-Sovereign Identity yahut SSI olarak bilinen dijital kimlik dokümanlarını Shibarium için öncelik haline getirmeyi planlıyor.

BTC Piyasası: Shiba Inu, Fiyatı Etkileyecek Büyük Haberi Açıkladı! 1

Self-Sovereign Identity yahut SSI, pasaportlar ve ehliyetler üzere kimlik evraklarının dijital ikinci kişiliğidir. Dijital dünyada, SGK, kullanıcılara şahsî dataları ve çevrimiçi dağıtımı üzerinde daha fazla denetim sağlıyor. Shiba Inu geliştiricileri, SSI dağıtımının bir öncelik olduğundan emin olmak için SHIB kullanan yahut yaklaşan Shibarium Blockchain’i geliştirmeyi planlayanlar üzere topluluk projeleriyle çalıştıklarını söylüyor.

Bu geliştiriciler, Kanada ve Avrupa Birliği’nde dijital kimliklere ve data müdafaaya artan ilginin, Shiba Inu’nun rakiplerine kıyasla daha “daha uyumlu” bir proje olarak pozisyonlandırılmasına yardımcı olabileceğini söylüyor.

Shytoshi Kusama: Yeni bir global standart için yer hazırlıyoruz

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, “Merkeziyetsiz dijital itimat ve milletlerarası kimlik doğrulamada yeni bir global standart için yer hazırlıyoruz” diyor.

Başlangıçta bir meme token olan SHIB, Shibarium’un piyasaya sürülmesiyle önemli bir Blockchain yarışmacısına dönüşüyor. Katman-2 Blockchain, Blockchain tabanlı uygulamalar için BONE, TREAT, SHIB ve LEASH kriptoları kullanacak.

Bu ortada, Shibarium Bridge beta test Temmuz sonunda hayata geçti. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, yeni köprü şu anda iki ağ ortasında token transferlerine müsaade veriyor.

Shiba Inu, yeni geliştirmeler eşliğinde çeşitli metriklerde ATH yaptı

SHIB için geçtiğimiz ay faaliyetlerde kıymetli bir artış meydana geldi. Yeni SHIB adresleri haftalık %115’lik şaşırtan bir artış kaydetti. Bununla birlikte, yatırımcılar ortasında gibisi görülmemiş bir heyecan ve beklenti gözlendi. Bu ivme Temmuz ayında doruğa ulaştı ve son yedi gündeki %22’lik artışla hala devam ediyor.

Ancak, bu patlama yalnızca yeni adreslerle sonlu değil. Boş olmayan cüzdanların ölçüsü da, SHIB belirteçlerini içeren tam 1,24 milyon adrese ulaşarak mutlak azamiye ulaştı. Bu değerli bir sayı ve tüm Shiba Inu token sahiplerinin %35,3’ünü oluşturuyor. Bu da topluluğun kıymetli bir kısmının etkin olarak kripto para ünitesiyle uğraştığını gösteriyor.

BTC Piyasası: Shiba Inu, Fiyatı Etkileyecek Büyük Haberi Açıkladı! 2

Son zamanlardaki artış, Shiba Inu projesinin rakiplerine nazaran daha olumlu bir pozisyona gelmesine yardımcı oldu. Bilhassa, Kanada ve AB üzere bölgelerde, artan dijital kimlikler ve data muhafaza tedbirleri ehemmiyet kazanıyor. Bu nedenle, Shiba Inu’nun daha muteber ve uyumlu bir proje olarak kıymetlendirilmesi bekleniyor. Lakin yatırımcılar her vakit piyasa şartlarını ve riskleri dikkate almalıdır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap