Shiba Inu Durdurulamıyor: Dev Metaverse Atılımıyla Geliyor!

Shiba Inu Durdurulamıyor: Dev Metaverse Atılımıyla Geliyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Inu Durdurulamıyor: Dev Metaverse Atılımıyla Geliyor!

Shiba Inu hayranları, Dogecoin temalı metaverse’ün bir parçasına sahip olmak için daha fazla beklemek zorunda kalmayacak. Meme kripto para biriminin geliştiricileri, Çarşamba günü erken saatlerde düzenledikleri bir toplantıya göre, yaklaşan “Shibverse” metaverse’ünde 10 günlük bir arazi satışı planlıyorlar. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Shiba Inu ekibi, yeni gelişmeleri duyurdu

Ekip, Ocak ayı sonlarında Twitter’da kendi dijital dünyalarından bir görüntü yayınlayarak metaverse’e girişini ilk olarak duyurdu. Bu durum, meme kripto para biriminde bir ralliyi tetiklemişti. Watcher.Guru ile konuşan ArchAngel, 35.000 arsanın satılacağı 10 günlük satış da dahil olmak üzere Shiba Inu metaverse için en son planları açıkladı. Bu 35.000 parsel, Shiba Inu metaverse’ünü oluşturacak olan toplam 99.000 parselin yalnızca bir kısmıdır. Fiyatlar konuma göre değişecek. Odak noktası bir köpek parkı olan parkın merkezine daha yakın bir arazi daha pahalıya mal olacaktır.

BTC Piyasası: Shiba Inu Durdurulamıyor: Dev Metaverse Atılımıyla Geliyor! 1

Kullanıcılar, dijital arazi satın alabilecekleri özel bir portala sahip olacak, Shiba Inu ekosisteminde bir token olan LEASH’i olan kullanıcılara erken erişim verilecek. Geliştiricilere göre, kullanıcılar bu tokenları belirsiz bir süre boyunca kilitlemek zorunda kalacak ve ne kadar fazla token stake ederlerse, kilitleme süresi o kadar kısa olacaktır. Shiba Inu platformunda çalışan bir kripto YouTuber olan ArchAngel, en yüksek kilitli miktarlara sahip olan kullanıcıların en büyük araziler için teklif verebileceklerini söyledi.

Metaverse arazileri ETH ile satın alınacak

Bununla birlikte, kullanıcıların arazide teklif vermelerine izin vermek için LEASH tokenlarını kilitlemeleri gerekirken, teklif vermek ve ödeme yapmak için hiçbirini kullanamayacaklar. Geliştiriciler, arazinin yalnızca Ethereum (ETH) ile satın alınabileceğini ve geçerli gas ücretlerinin yanı sıra 0,2 ile 1 ETH arasında bir maliyete sahip olacağını söyledi. 10 günlük satış için henüz bir tarih belirlenmedi. Yazım sırasında SHIB, yüzde 17’lik bir düşüş ile 0.00002199 dolardan el değiştiriyor. SHIB’in düşüşünün ardında, Rusya ve Ukrayna geriliminin tüm kripto para piyasasını etkilemesi gibi faktörler yer alıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap