Shiba Inu Büyük Duyuruya Hazırlanıyor! Ne Olabilir?

Shiba Inu Büyük Duyuruya Hazırlanıyor! Ne Olabilir?

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Inu Büyük Duyuruya Hazırlanıyor! Ne Olabilir?

Kripto para piyasası meme coin projelerinin yükselişi ile bir arada gözlerini Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB)’ya çevirdi! Bununla birlikte projelerden gelen haberler ise yatırımcıları heyecanlandırıyor. Bu hafta SHIB için büyük duyurular gerçekleşebilir! İşte detaylar…

Shiba Inu büyük bir duyuruyla yatırımcıların karşısına çıkabilir!

Popüler meme coin Shiba Inu’yu yakından takip eden Twitter hesaplarından biri olan LucieSHIB, SHIB için büyük bir duyurunun yaklaşmakta olduğunu aktardı. LucieSHIB, Shiba Inu’nun soğuk cüzdanı hakkında bu hafta bir duyuru yapılabileceğine dair bir tweet attı. Yatırımcıların SHIB’e olan ilgisi, bu haberle bir arada patlama yaşadı.

Lucie tarafından paylaşılan ekran imgesinde, SHIB soğuk cüzdanıyla ilgili bir güncelleme yahut duyurunun önümüzdeki birkaç gün içinde, hatta işler yolunda giderse daha erken sağlanacağı yazıyor. Ekran imajında ayrıyeten, “Sadece küçük bir güncelleme, şu anda Huobi Exchange ve Certik ile muhtemel iştirak düzenleniyor.” sözleri yer alıyor. SHIB soğuk cüzdanının birinci duyurusuna nazaran, Shiba Inu geliştirme grubu, cüzdanın piyasaya sürülmesiyle ilgili olarak daldaki iki tanınmış isimle, muhtemelen Huobi ve Certik ile çalışmayı düşünüyor. Şimdi husus ile ilgili daha fazla duyuru olmasa da birçok yatırımcı mevzuyu yakından takip ediyor.

Shiba Inu ödemeleri yüzlerce şirket tarafından kabul ediliyor

Kripto ödeme işlemcisi BitPay, 2021’in sonlarında Shiba Inu’ya dayanağını açıkladı ve o vakitten beri kripto ödemelerinin benimsenmesi muazzam bir biçimde artıyor. BitPay, bir blog yazısında yüzlerce şirketin artık SHIB direkt ödemelerini kabul ettiğini belirtiyor.

BTC Piyasası: Shiba Inu Büyük Duyuruya Hazırlanıyor! Ne Olabilir? 1

Bununla birlikte, SlingTV, Newegg, Amerikan Kanser Derneği, Menufy, Jomashop, AMC Theatres, Carolina Hurricanes, APMEX, HOSTKEY, David SW ve Twitch dahil olmak üzere SHIB’yi ödeme olarak kabul eden 11 büyük şirketi listeliyor. Öte yandan Gucci, kripto para ünitesini kabul eden en büyük lüks markalardan biri olurken, müşterilerin perakende mağazalarının yüzde 70’inde Shiba Inu’yu şahsen harcamasına müsaade verdi.

Hindistan’ın önde gelen borsası Giottus, Shiba Inu takviyesini sürdürdü: BONE listeleyecek!

SHIB ekosistemi günden güne büyüyor. Hindistan’ın önde gelen kripto borsalarından Giottus, kısa bir müddet evvel Shibarium lokal coin’i BONE için dayanak ekleyeceğini duyurdu. Kullanıcılar bu atılım ile birlikte platform üzerinden BONE alışverişinde bulunabilecek ve cüzdanlarında BONE tutabilecekler.

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Shiba Inu ekosistemi ve topluluğu günden güne büyüyor. Hindistan’lı kripto para borsası Giottus tarafından yapılan bir ankette Shiba Inu topluluğu, Twitter üzerinden ezici bir düzeyle BONE’un borsada listelenmesi tarafında oy kullandı. Toplam 1.987 kişinin yer aldığı ankette, topluluğun yüzde 89’luk kısmı BONE’un listelenmesi tarafında oy kullandı.

Topluluk yeni haberlerle canlanıyor: Borsalar BONE listelemek için sıraya girdi!

Giottus, SunCrypto ve Flitpay’den sonra BONE dayanağı ekleyen üçüncü Hint kripto borsası olacak. SunCrypto, 29 Kasım’da BONE’u listeleyen birinci Hint borsası oldu ve Flitpay de geçen ay platformunda BONE/INR süreç çiftlerini tanıtarak bunu takip etti. 1 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı olan Giottus, kullanıcılarının Shiba Inu (SHIB) dahil 100’den fazla kripto para ünitesinde süreç yapmasını sağlayan başkan bir kripto para borsası olarak karşımıza çıkıyor.

BTC Piyasası: Shiba Inu Büyük Duyuruya Hazırlanıyor! Ne Olabilir? 2

Öte yandan bu gelişmelerin ortasında, BONE yakında dünyanın en düzgün kripto para borsası KuCoin’de bir liste alabilir. Hatırlayacağınız üzere üzere KuCoin daha evvel topluluk üyelerinden birinin BONE’u listeleme talebine olumlu cevap vermişti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap