Shiba Inu Bomba Haberleri Duyurdu: Bunlar Geliyor!

Shiba Inu Bomba Haberleri Duyurdu: Bunlar Geliyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Shiba Inu Bomba Haberleri Duyurdu: Bunlar Geliyor!

Shiba Inu AMA (soru cevap) etkinliği kısa süre önce sona erdi ve SHIB sahiplerine Shiba Inu yol haritasındaki çeşitli projeler hakkında bilgi verdi. Watcher Guru tarafından düzenlenen SHIB etkinliğine, Discord mod’u Queenie, Shib Informer gibi Shiba üyeleri, ve Shiba oyun geliştiricisi William Volk da katıldı. Bu etkinlikte, SHIB için önemli planlar paylaşıldı. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Shiba Inu ekosistemindeki en önemli gelişmelerden biri: Yakım portalı

Soru cevap etkinliğinde, öncelikle Shiba Inu yakımlarına değinildi. Shib Informer’ın ana duyurusu, ShibaSwap 2.0’ın belirli bir yakım portalı içereceği yönündeydi. Yakımların belirli yakım mekaniği ile desteklenmesinin nedenlerini açıklayarak “Platformun kullanım oranı ile birlikte yanma oranını artırmak istiyoruz. Yani düşündüğünüzde, bu bir tür yeni yardımcı programdır. Bu, platformu kullandıkça arzı yavaşça azaltmakla ilgili,” ifadelerini kullandı. Ancak, insanlardan arzın yüzde 90’ını yakılmasını istememelerini rica etti. Bunun imkansız bir seçenek olduğuna dikkat çekti.  

BTC Piyasası: Shiba Inu Bomba Haberleri Duyurdu: Bunlar Geliyor! 1

SHIB metaverse’ü de geliyor

Öte yandan, metaverse adımları hakkında da bilgi verildi. Daha önce Shiberse olarak adlandırılan Shiba Inu metaverse projesi, ilk olarak Ocak ayının sonunda duyurulmuştu. Shiba Lands şeklinde sanal gayrimenkul sunacak şekilde ayarlanan metaverse için özellikle gerçek adı etrafında yeni için beklenti yüksekti. Bu konuda yetkili olan Archangel, açıklamalarında, “Sürükleyici bir dünya” olarak tanımlanan metaverse’ün, işletmeleri, sosyal kulüpleri ve ortaklıkları içereceğini belirtti. Metaverse, Shiboshi NFT’lerin yanı sıra SHIB, LEASH ve BONE’un faydasını kullanacak ve genişletecek. Archangel, “Metaverse temelde Shiba ekosisteminin somutlaşmış halidir” dedi.

Metaverse’ün merkezinde Köpek Parkı olduğunu da ekledi. Archangel ayrıca metaverse arazileri hakkında daha fazla ayrıntı verdi. Birinci Aşamada piyasaya sürülecek olan 35.000 arazi ile birlikte toplam 99.000 arazi olacak. Arazilerin geri kalanı ayrı aşamalarda piyasaya sürülecek. Bunların, harita konumlandırmasına göre dört farklı fiyatla dört arazi kategorisi olacağı belirtildi. Arazi fiyatları 0,2 ETH ile 1 ETH arasında değişecek ve bir teklif sistemi aracılığıyla satılacak. Archangel, araziler “Köpek Parkı’na ne kadar yakınsa, o kadar pahalı olacaklar” dedi.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap